دعوای سرخابی‌ها بر سر تصمیم بنیادی‌فر بالا گرفت!

لیگ برتر به هفته‌های پایانی و سرنوشت ساز خود نزدیک می‌شود و رقابت پایاپای و شانه به شانه استقلال و پرسپولیس برای قهرمانی به حساسیت و حواشی آن بیشتر دامن می‌زند. هر سوت و تصمیم اشتباه و درست داور در چنین جو ملتهبی باعث هیاهوی فراوان در فضای مجازی می‌شود.

استقلال امشب در دیداری سخت و نفس‌گیر با یک گل از سد تیم فولاد گذشت. گل استقلال روی کرنر ارسالی ابوالفضل جلالی و ضربه ایمان سلیمی به ثمر رسید. صحنه حساس و چالش برانگیز بازی به صحنه قبل از کرنر بر می‌گردد چون هواداران پرسپولیس معتقد هستند داور نباید کرنر اعلام می‌کرد و همین سوت اشتباه باعث پیروزی آبی‌ها شده است. بعد از بازی، هواداران دو تیم به بحث روی این صحنه پرداختند که گوشه‌ای از نظرات مطرح در فضای مجازی را برای شما منتشر می‌کنیم.

ترول استقلال نوشت: ولی میگم اگه استقلال قهرمان شد یه مدالم حتما به بنیادی فر بدید شاید شما نفهمید دلیلشو ولی خودش خوب میدونه.

علیرضا هوادار پرسپولیس عقیده دارد حتی بازیکنای استقلال هم نرفتن سمت کرنر ولی موعود معتقد بود به زور کرنره.

کانال هواداری پرسپولیس با تصویر داور بازی با لباس استقلال نوشت: ۳ امتیاز مبارک موعود بنیادی فر

دعوای سرخابی‌ها بر سر تصمیم بنیادی‌فر بالا گرفت!

کانال‌های هواداری استقلال هم با انتشار ویدیو زیر نوشتند: یه کرنر واضح و آشکار به نفع استقلال اعلام شده ولی به لطف کارگردان تلویزیونی، رسانه‌های پرسپولیسی و چهار تا کارشناس شیتیل بگیر علیه استقلال هجمه راه انداختن.

دیاکو نوشت: واقعا متوجه نشدید توپ به پای بازیکن فولاد خورد یا خودتون رو زدید به اون راه؟!