به گزارشافکارنیوز،تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی قرار است در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شود که فضای امنیتی در این ورزشگاه برقرار شده و اجازه ورود به هیچ کس داده نمی‌شود.

* به هیچ عنوان به خبرنگاران و عکاسان حاضر اجازه ورود به محل تمرین پرسپولیس داده نمی‌شود. حتی اجازه ورود به یکی از عکاسان باشگاه را هم به ورزشگاه نمی‌دادند اما با پادرمیانی، این عکاس توانست داخل شود.

* حدود ۱۰۰ هوادار که عمدتا طرفدار علی دایی هستند مقابل ورزشگاه تجمع کردند. آنها معتقدند برکناری دایی و حضور درخشان سناریویی از پیش تعیین شده و تصمیم امیررضا خادم است. برخی از هواداران هم اعتقاد دارند که قرار است حمید استیلی سرمربی پرسپولیس شود.

* جواد منافی، افشین پیروانی، محمد دایی و رضا فروزانی دستیاران علی دایی به محل تمرین آمده‌اند.

* تعدادی از ماموران حراست وزارت ورزش و جوانان در ورزشگاه حضور دارند.

* هنگامی که هادی نوروزی قصد ورود به ورزشگاه را داشت یکی از هواداران خطاب به او گفت نباید با حمید درخشان تمرین کنند و فردا مقابل نفت مسجدسلیمان به میدان بروند.

* رضا وطنخواه و عباس کارگر دو پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در محل تمرین حضور پیدا کردند.

* بازیکنان پرسپولیس امروز در محل تمرین این تیم حضور پیدا کردند اما معلوم نیست چه کسی قرار است تیم را تمرین بدهد. این در شرایطی است که پرسپولیس در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ایران فردا قرار است به مصاف نفت مسجدسلیمان برود.

* یکی از هواداران به محمد عباسزاده مهاجم پرسپولیس اعتراض کرد و گفت که اگر توپهایش را به گل تبدیل میکرد امروز این اتفاقها نمیافتاد ودایی برکنار نمیشد.