به گزارشافکارنیوز،همه چیز بعد از انتخاب مهدی طارمی به عنوان بهترین بازیکن بازی پرسپولیس و الهلال عربستان، شروع شد. همه بازیکنان غرق شادمانی و سرور بودند که طارمی وارد رختکن شد. همبازیان او که می‌دانستند بهترین بازیکن زمین شده، این جوان بوشهری را وسط حلقه و شادی خود آوردند و حسابی سر به سرش گذاشتند. اتفاقاً حسین هدایتی مالک استیل‌آذین و خریدار باشگاه پرسپولیس هم مثل چند بازی قبلی سرخپوشان به رختکن آمده بود.

در این گیر و دار رضا نورمحمدی رو به مهدی طارمی کرد و به شوخی پرسید: «مهدی، به عنوان ستاره بازی از حاج‌حسین چه ماشینی می‌خواهی؟!» مهدی طارمی که جوان مأخوذ به حیا و سر به زیری است جوابی به این سؤال نداد ولی به جای او محمد نوری گفت: سانتافه!
هدایتی که تا این لحظه پرسپولیسی‌ها را نگاه می‌کرد بلافاصله گفت: «قبول است!»

محسن بنگر هم نه گذاشت و نه برداشت و ادامه داد: «حاجی اگر مهدی طارمی توی عربستان گل زد یک BMW X۳ برایش می‌خری؟!» مالک استیل‌آذین هم با لبخند جواب داد: «نیازی به گل زدن توی عربستان نیست. همین حالا حاضرم برایش بخرم!» همه بچه‌ها خندیدند و شوخی و خنده تا لحظاتی ادامه یافت و در ادامه هدایتی از چند بازیکن پرسپولیس دعوت کرد به اتفاق او به رستوران بروند و شام را با هم صرف کنند.

از ما نشنیده بگیرید اما فعلاً اهدای ماشین سانتافه به مهدی طارمی قطعی شده و هدایتی قول داده قبل از سفر به عربستان این خودرو را برایش بخرد البته به شرطی که این جوان جایزه سازمان لیگ را به مجتبی محرمی ببخشد.

نكته: لازم به يادآوري است مهدي طارمي در نظرسنجي سايت سازمان ليگ به عنوان مؤثرترين بازيكن فعلي پرسپوليس انتخاب شد و قرار است يك خوردوي MVM۳۱۵ به عنوان جايزه از سوي اسپانسر اين سازمان به وي اهدا شود. طارمي جوان پس از اين اتفاق اعلام كرد قصد دارد جايزهاش را به مجتبي محرمي پيشكسوت باشگاه پرسپوليس اهدا كند و بلافاصله حسين هدايتي هم به او قول داد به خاطر معرفتش يك خودروي مزدا ۳ برايش بخرد كه حالا تبديل به سانتافه شده است!