به گزارش افکارخبر، سجاد شهباززاده یکی از آن بازیکنان بدشانسی است که در ادوار مختلف فوتبال مان زیاد بوده اند. یکی از آنهایی که در دوران اوجشان کمتر به چشم سرمربی تیم ملی می آیند. او برای بازی در پست مهاجم نوک یا حتی پشت مهاجم درحالی از سوی کارلوس کی‌روش دعوت نمی شود که سرمربی تیم ملی بازیکنانی چون مهدی طارمی و سردار آزمون برای برای این پست دارد و نفر سومی را با قابلیت بازی در مهاجم نوک برای بازی با عمان و بازی دوستانه با ژاپن انتخاب نکرده است.

دعوت دوباره از علیرضا جهانبخش و برگرداندن شجاعی به تیم، شانس شهباززاده برای بازی در مرکز زمین را هم کم می کرده و به کلی دعوت نشده است. اتفاقی که برای هواداران استقلال غیر قابل باور است.

آنها به لیست جدید تیم ملی گلایه دارند و مدام می پرسند چرا مهاجم با اخلاق و تحصیلکرده شان در لیست نیست. البته در سال های قبل هم بودند بازیکنان زیادی که برای این تراکم بازیکن دعوت نمی شدند. بازیکنانی مثل رضا عنایتی در دوره برانکو یا مهدی پاشازاده در دوران مایلی کهن. مهدی پاشازاده ای که از زمان دعوتش به تیم ۹۸ و بازی هایش در آن تیم، نقشی کلیدی داشت در صعود ایران به جام جهانی و آن بازی های درخشان در فرانسه.