به گزارش افکارخبر، هاشم بیگ زاده درباره رویارویی با تیم فصل گذشته اش و همچنین شرایط فعلی تیم صبای قم صحبت کرد. وی همچنین در ارتباط با مطالباتی که از باشگاه استقلال دارد مطالبی را عنوان کرد و گفت که در بازی مقابل استقلال به چیزی جز شکست دادن تیم فصل گذشته اش فکر نمی کند. 

* بازی مقابل تیم استقلال را چطور پیش بینی می کنید؟

قطعا بازی آسانی برای ما نخواهد بود. بازی مقابل استقلال که تیم بالانشین جدول و دارای هوادار است سخت خواهد بود. پیش بینی می کنم که پنجشنبه یک بازی محکم را از هر دو تیم شاهد باشیم. 

* هدف شما در این بازی چیست؟

ما همیشه برای برد به میدان می رویم از این بازی هم فقط برد می خواهیم و تلاش مان را می کنیم تا با کسب امتیاز کامل این مسابقه جایگاه مان را در جدول ارتقاء بدهیم.

* یکی دو بازی است که از بند مصدومیت رها شده اید، برای دیدار با استقلال مصدوم نیستید؟

خیر. شکر خدا از لحاظ جسمانی در وضعیت خیلی خوبی هستم و هم من و هم سایر بازیکنان آماده این دیدار هستیم. 

* شرایط استقلال تا اینجا فصل را چطور ارزیابی می کنید؟

استقلال از ابتدای فصل جاری در صدر جدول بوده و تازه این هفته صدر را از دست داده این تیم در فصل جاری شرایط خوبی را پشت سر می گذارد و من برای استقلال البته بعد از بازی ای که خودمان با این تیم داریم آرزوی موفقیت می کنم. 

* فکر می کنید بازی جذابی از کار دربیاید؟

قطعا اینطور خواهد بود. چون هم تیم ما و هم تیم استقلال بازی هجومی را در دستور کارشان قرار می دهند و هیچکدام از دو تیم خواهان شکست خوردن نیستند. هم ما برد می خواهیم و هم استقلال که دوست دارد به صدر جدول برگردد به همین خاطر مطمئن هستم بازی جذابی از کار در بیاید. 

* چه مدت است که در ورزشگاه آزادی به میدان نرفته اید؟

حدود 2 ماه پیش بود که با پرسپولیس در آزادی به میدان رفتیم و اتفاقا در همان بازی مصدوم شدم. من در این سال ها تقریبا یک هفته در میان در آزادی بازی می کردم و حالا خیلی دلم برای بازی دوباره در آزادی تنگ شده است. 

* اوضاع تیم صبا را برای بازی پنجشنبه چطور  ارزیابی می  کنید؟

ما تیمی از پیش باخته نیستیم و اتفاقا از نظر شرایط روحی و روانی در وضعیت خیلی خوبی قرار داریم. در بازی قبلی یک برد روحیه بخش در انزلی کسب کردیم و حالا هم می خواهیم همان نتیجه را در آزادی مقابل استقلال تکرار کنیم. 

* بازی مقابل ملوان چطور بود؟

تیم ملوان نشان داد که فوتبال خیلی خوبی بازی می کند و باید بگویم که انصافا جایگاه این تیم چیزی نیست که حالا در جدول در آن قرار گرفته اند البته ما هم زحمت زیادی کشیدیم و توانستیم با دست پر از انزلی خارج شویم. 

* ابتدای فصل شرایطی پیش آمد که مجبور شدید از استقلال بروید با این وجود آیا در ابتدای بازی سمت نیمکت استقلال و مظلومی می روید؟

من با کسی مشکلی ندارم که نخواهم به طرف او بروم. حتما از تمام مربیان استقلال و شخص مظلومی اجازه خواهم گرفت تا مقابل استقلال بازی کنم.

* طلبی که از استقلال داشتید وصول شد؟

هفته گذشته جلسه ای با آقای افشارزاده داشتیم. ایشان قول هایی داد و راه حل هایی را مطرح کرد که به زودی این مشکل برطرف شود. 

* از استقلال شکایت می کنید؟

خیر. اگر قصد شکایت کردن داشتم این کار را در ابتدای فصل انجام می دادم. باشگاه استقلال و هواداران آن برای من محترم هستند و انشاالله همه مشکلات به خوبی و خوشی برطرف می شود. 

* از تیم ملی چه خبر؟ به بازگشت به تیم ملی فکر نمی کنید؟

خیلی دلم برای تیم ملی تنگ شده است. امیدوارم بتوانم بار دیگر به تیم ملی برگردم و در خدمت این تیم باشم. 

* فکر می کنید صبا در پایان فصل جزو سه تیم صدرجدول قرار بگیرد؟

کادر فنی و مدیریتی صبا برای این فصل هدف گذاری خاصی نکرده اند. ما همه در این تیم گرد هم آمده ایم تا برای موفقیت صبا هر کاری از دست مان بر می آید انجام دهیم. از حالا تا آخر فصل هم زمان زیادی باقی مانده است و نمی توان از  حالا درباره جایگاه پایان فصل حدس و گمان زد. در دور برگشت قطعا بازی ها سخت تر  می شود و تیم ها به سادگی به هم امتیاز نمی دهند. فقط این را می دانم که ما همه تلاش مان را می کنیم تا در پایان جایگاه شایسته ای برای تیم صبا در جدول رقم بزنیم.