به گزارش افکارنیوز،

علی‌اکبر طاهری درباره رسیدن پرسپولیس به رده جدول چهارم در پایان نیم فصل اول لیگ برتر با وجود شرایط نامناسب ابتدای فصل، اظهار کرد: از اول فصل مشخص بود که تیم شرایطش روز به روز بهتر می‌شود. حتی کارشناسان هم به توان بالقوه پرسپولیس اذعان داشتند. در نهایت همه دیدند که تیم چطور بالا آمد و امیدواریم در نیم فصل دوم نتایج بهتری هم رقم بخورد.

وی درباره اینکه رمز موفقیت سرخپوشان چه بوده است، افزود: کار مهمی که انجام شد این بود که مسائل حاشیه‌ای را از تیم دور کردیم. با وجود خیلی از مشکلاتی که داشتیم، این مسائل را مدیریت کردیم و اجازه ندادیم تیم به حاشیه برود. خیلی‌ها دوست داشتند برای ما مشکلاتی را ایجاد کنند که ما با صبر و تحمل و تفکر تیمی، آنها را پشت سر گذاشتیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه در این باشگاه همه یک تیم هستند، گفت: همین کار تیمی و صداقت در برخوردها باعث شد تا با عبور از مشکلات، رو به جلو حرکت کنیم. حالا هم مطمئن هستیم که تیم می‌تواند خیلی بهتر از این با شد.

وی درباره اینکه ممکن است بازیکنان پرسپولیس در نیم فصل دچار غرور شوند و به مشکل بخورند، تصریح کرد: خیر اصلا اینطور نیست. بازیکنان کارشان را به خوبی انجام می‌دهند و مطمئنا با تلاش فراوان به رده‌های بالاتر صعود خواهند کرد.

طاهری یادآور شد: مسائل و بدهی‌های گذشته در حال حاضر دارد ما را اذیت می‌کند. به خاطر یکسری از طلب‌های گذشته بازیکنان و مربیان به علاوه مباحث اقتصادی که صورت گرفته بود، احکامی برای ما صادر می‌شود که یک بخشی از آن مراحل قضایی خود را طی می‌کند.

وی ادامه داد: الان شرایط مالی و اقتصادی باشگاه طوری نیست که بشود همه چیز را مدیریت کرد و پوشش داد. ضمن اینکه باید حق و حقوق باشگاه را هم مدنظر قرار بدهیم. یکسری از موارد و شکایت‌ها هم هست که در صحت و سقم آن شک و شبهه است.

سرپرست پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که «آیا نگران ایجاد مشکلات بعدی به خاطر این شکایت‌ها نیستید؟» تاکید کرد: تا الان خیلی از قضایا بوده که ما از آن حرفی نزده‌ایم و بعد از برطرف شدن آنها، در یک نشست خبری همه چیز را می‌گوییم. چنین مسائلی دائم ایجاد می‌شود.

طاهری درباره اینکه به نظر می‌رسد سخت‌ترین دوران مدیریتی‌اش را در پرسپولیس پشت سر می‌گذارد، گفت: متاسفانه همینطور است!

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس برای فصل آینده، یادآور شد: این سئوال در مقطع فعلی حاشیه‌ای است. تیم الان دارد کار خودش را می‌کند و روی مسابقات بعدی متمرکز است.

«آیا کادر مدیریتی باشگاه از عملکرد برانکو رضایت ندارد که برای تمدید قرارداد وی اقدام کند؟» سرپرست پرسپولیس در پاسخ به این سئوال، گفت: قطعا ما از عملکرد این مربی راضی هستیم و او هم با حمایت ما به کارش ادامه خواهد داد.

طاهری در پایان با بیان اینکه جلسه هیات مدیره پرسپولیس امروز برگزار نمی‌شود، گفت: با توجه به اینکه روز چهارشنبه هفته گذشته یک جلسه داشتیم، امروز هیات مدیره تشکیل جلسه نمی‌دهد و ممکن است در روزهای دیگر این اتفاق رخ بدهد.