به گزارش افکارنیوز،

ارسلان مطهری در خصوص درگذشت مرحوم علی‌اکبر دارستانی مربی بدنساز تیم نفت گفت: او روز دوشنبه مثل همیشه سرحال و قبراق به تمرین آمد و در ابتدای تمرین با انجام چند حرکت ورزشی بدن بازیکنان را گرم کرد اما در حین تمرین که بودیم ناگهان آقای دارستانی از حال رفت و کادر فنی او را خیلی سریع به بیرون بردند تا او دراز بکشد و استراحت کند. ما هم به خیال اینکه یک افت فشار است و موضوع مهمی نیست به تمرین‌مان ادامه دادیم چرا که اکبرآقا هیچ مشکل قلبی نداشت و به همین دلیل فکر نمی‌کردیم که موضوع این‌قدر جدی باشد. بعد اورژانس آمد و آقای دارستانی را به بیمارستان برد. یکی دو ساعت بعد هم خبر آمد که او فوت شده و ما گیج و مبهوت باور نمی‌کردیم که این اتفاق افتاده باشد. واقعاً یک فاجعه بزرگ رخ داده و دیروز که من به زمین تهرانسر رفتم فقط بغض کردم.

 

وی درباره تمرین دیروز بازیکنان نفت هم اظهار داشت: دیروز نمی‌خواستیم تمرین کنیم اما از آنجایی که بازی با ذوب‌آهن در پیش است و فاصله زیادی تا بازی نداریم مجبور به تمرین شدیم اما هیچ‌کس حال کار کردن نداشت.

 

مهاجم تیم نفت با انتقاد از رفتار مدیران این باشگاه خاطرنشان کرد: دیروز حتی یک نفر از سوی باشگاه به سر تمرین نیامد که بخواهند به ما تسلیت بگویند. آنها حتی احترام این مرد بزرگ را هم حفظ نکردند و این کارشان واقعاً زشت است. شما جای ما بودید چکار می‌کردید. مرحوم دارستانی 57 سال داشت اما آنقدر شاداب بود که مثل یک فرد 45 ساله به نظر می‌رسید اما مسائلی در باشگاه وجود داشت که او را اذیت کرد که به نظرم مهم‌ترین آن بی‌پولی بود. آقای دارستانی دغدغه‌های زیادی داشت اما فرد درونگرایی بود و این مسائل را بروز نمی‌داد.

 

وی افزود: اگر در یک تیم پرهوادار از این اتفاق‌ها رخ بدهد و بازیکنان اعتصاب کرده یا مصاحبه کنند این مسئله به گوش همه می‌رسد اما در تیمی مثل ما این اتفاق‌ها نمی‌افتد ما اعتصاب کردیم اما گفتند تمرین تعطیل بوده و با این مسائل ما به جایی نمی‌رسیم و مطمئن هستم که به خاطر همین مشکلات مالی این اتفاق برای آقای دارستانی رخ داد.

 

مطهری اضافه کرد: اکبرآقا نه بیمار بود و نه بیماری داشت او همیشه شاداب و سرحال در تمرین حاضر می‌شد. آن روز زمانی که مشغول گرم کردن بود ناگهان گفت کمرم داغ شده است البته من از مسائل پزشکی سر درنمی‌آورم اما شنیده‌ام آن نوعی که مرحوم دارستانی سکته کرده بدترین نوع سکته بوده است چرا که طبق شنیده‌های من این مرحوم در راه بیمارستان هم یکی دو بار دیگر سکته کرده و دیگر عمرش تمام شد.

 

مهاجم تیم نفت تهران درباره مشکلات مالی این باشگاه افزود: از نیم‌فصل پارسال ما مشکل مالی داریم اما هرچه درون خودمان ریختیم وضعیت درست نشد باید چند نفر دیگر بمیرند تا آقایان به فکر حل این مشکلات باشند. مطمئناً اگر برای مرحوم دارستانی این اتفاق نمی‌افتاد باز هم کسی صدای ما را نمی‌شنید و حرف نمی‌زدیم اما اتفاقی افتاده که دیگر نمی‌توانیم سکوت کنیم.

 

وی افزود: اگر بخواهم از کسی به عنوان مقصر نام ببرم قطعاً علیه من موضع می‌گیرند اما باشگاه نفت و شرکت نفت باید بیایند و تصمیم بگیرند که تا کی این روند ادامه داشته باشد. سال گذشته با همین بی‌پولی‌ها در سه جبهه جنگیدیم اما مسئولان نفت انگار خودشان را به خواب زده‌اند. البته اگر علیه من موضع هم بگیرند دیگر مهم نیست. بالاتر از سیاهی که رنگی نیست.

 

مطهری افزود: من به عنوان یک بازیکن مجرد در این نزدیک عید نیاز به پول دارم وای به حال بازیکنان متأهل که مشکلات‌شان بسیار زیاد است. من اعتقاد دارم مسئولان نفت یا خواب هستند یا اینکه خودشان را به خواب زده‌اند اما ما دیگر تحمل مشکلات را نداریم. از همین طریق به خانواده مرحوم دارستانی تسلیت می‌گویم.