به گزارش افکارنیوز،

علی دایی پس از دیدار عصر جمعه تیمش با پرسپولیس به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه یادگار امام قم گفت: به نظر من بازی خیلی سختی بود. مسابقه پایاپایی بود و موقعیت هایی که ما به دست آوردیم خیلی بیشتر از پرسپولیس بود. متاسفانه مثل بازی های قبل خیلی اشتباه کردیم.

دایی ادامه داد: در نیمه اول هر دو تیم نتوانستند فوتبال خوبی را به نمایش بگذارند و موقعیت خاصی نداشتند. در نیمه دوم اما تیم ما شرایط بهتری داشت و همه کاری کرد بجز گل زدن. با این حال بازهم به خاطر یک اشتباه بچگانه نتیجه را واگذار کردیم. این برای چندمین بار است که به خاطر این اشتباهات گل می خوریم. در پنج - شش بازی گذشته هم اشتباهات بچگانه کمر تیم را شکسته است.

وی افزود: از نظر من کار تیمی صبا خوب بود اما متاسفانه اشتباهات فردی را من نمی توانم به آن صورت حل کنم. یک اشتباه ناشیانه با عث باختمان شد.

سرمربی صبا تصریح کرد: در نیم فصل دوم در هر بازی یک مشکلی برایمان پیش می آید. در نیمه دوم به غیر از چند دقیقه ای که باد تاثیرگذار بود، تا دقیقه ۹۰ و اندی تلاش کردیم گل را جبران کنیم اما مهاجمان ما با بی دقتی فرصت ها را از دست دادند.

علی دایی خاطرنشان کرد: خیلی خوب تمرین کار کردیم و خیلی خوب کار کردیم. تمرینات خیلی خوبی داشتیم اما باید یک کاری کنیم بدشانسی از سر ما دست بردارد. یک برد می تواند همه چیز را عوض کند.

وی در خصوص بازی ندادن ابوالفضل ابراهیمی اظهار کرد: ابراهیمی پسر خیلی خوبی است و خوب هم بازی می کند اما من سعی کردم از پیام صادقیان بازی بگیرم اما فشردگی خط هافبک پرسپولیس اجازه نداد کاری انجام دهیم.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم خاطرنشان کرد: ما می دانستیم که بازی سختی برابر پرسپولیس داریم. به همین خاطر تمرینات خوبی را انجام دادیم و اجازه موقعیت سازی به تیم حریف را ندادیم. پرسپولیس که در هر بازی پنج تا شش موقعیت گل داشت در این بازی صاحب موقعیت نشد و ما خودمان یک موقعیت به آنها دادیم. آن صحنه اصلا جای مشت کردن نبود و دروازه بان باید توپ را راحت در اختیار می گرفت اما بی مورد مشت کرد و توپ به سمت دروازه ما آمد. گلزنی هم باید مادرزاد باشد. با تمرین نمی شود یکی را گلزن کرد.