به گزارش افکارنیوز،

 برانکو ایوانکوویچ عصر پنجشنبه و پس از تمرین تیمش به تشریح آخرین وضعیت سرخپوشان برای دیدار دوم برابر فولاد پرداخت و گفت: در بازی دوم باید به مصاف فولاد برویم که مثل شیر زخمی است. آنها در بازی اول شکست خورده اند و چیزی برای از دست دادن ندارند.

وی ادامه داد: ما اگر نتوانیم در دیدار دوم برابر فولاد به برتری برسیم برد اول برابر سایپا هم بی اهمیت می شود. بنابراین باید با تمام توان و تمرکز به مصاف این تیم برویم.

برانکو در ادامه تاکیدش بر اهمیت دیدار با فولاد خاطرنشان کرد: به خاطر اینکه همه این مسائل را می دانیم فولاد را دست کم نخواهیم گرفت. برای ما مهم نیست که آنها در دیدار برابر ماشین سازی چه فرصت هایی را از دست دادند یا اینکه نتوانستند در دقایق پایانی پنالتی شان را به گل تبدیل کنند.

وی افزود: این را می دانیم که یک بازی سخت با نتیجه ای نامعلوم را در پیش داریم. هدف ما این است که این بازی را با پیروزی به پایان ببریم و گزینه قهرمانی باشیم. باید فشار و مسئولیت این هدف را بپذیریم و با تمام توان تلاش کنیم.

برانکو در ادامه از اینکه تیمش توانسته در هفته اول هواداران را شاد کند ابراز خوشحالی کرد و در مورد مصدومیت آرام طبع گفت: آرام طبع از ناحیه چهار سر ران مصدوم شده و باید به درمان بپردازد فکر می کنم او بعد از تعطیلات هفته چهارم برای بازی آماده شود. 

سرمربی سرخپوشان تهرانی از جدایی لوبانف به عنوان یک غافلگیری یاد کرد و گفت: او یک بازیکن حرفه ای بود که به خاطر مشکلات شخصی از ما جدا شد. لوبانف فصل قبل در سخت ترین روزها که سوشا را نداشتیم به ما کمک کرد. من از او تشکر می کنم. جدایی او غافلگیر کننده بود اما به خاطر مشکلات شخصی که داشت باشگاه شرایطش را درک کرد و با جدایی اش موافقیت کرد.

برانکو ایوانکوویچ در مورد انتشار مبلغ قرارداد بازیکنان و کادر فنی تیم ها که باعث دلخوری برخی شده است گفت: این یک کار بسیار غیرحرفه‌ای و بسیار بد بود. هیچ دلیلی برای انتشار قرارداد بازیکنان و مربیان وجود ندارد. قراردادها جزو اسرار حرفه‌ای باشگاه، مربی و بازیکنان هستند و یک مساله شخصی است که کسی حق ورود به آن را ندارد. من چیزی برای پنهان کردن ندارم اما همسمرم من هم نمی‌داند که میزان قرارداد من چقدر است. انتشار قراردادها حکم ورود به حریم خصوصی افراد را دارد و از همین رو حتی می‌توان بابت آن شکایت کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که به نظر می رسد از افشای مبلغ قراردادش ناراحت است در واکنش به این موضوع که شما گرانترین مربی لیگ هستید گفت: من ارزانترین مربی ۱۰ سال اخیر پرسپولیس و ارزانترین مربی لیگ هستم. من با ۶۰ درصد قیمت خودم در پرسپولیس کار می‌کنم. دلیلی برای خجالت از این مساله ندارم. پشت سر من رزومه، نتایج خوب و مقام‌ها و جام‌های قهرمانی است.

برانکو ادامه داد: من توانسته ام تماشاگران پرتعدادی را به ورزشگاه برگردانم و هواداران را با فوتبال آشتی دهم. این اتفاق هم به سود پرسپولیس بود و هم به سود لیگ ایران. البته تاکید می کنم که همه این کارها را بازیکنان انجام دادند و من فقط مربی بودم.