به گزارش افکارنیوز،

علی اکبر طاهری که در باشگاه پرسپولیس عملکرد موفقی داشته است به این نتیجه رسیده که شاید بهتر است از فوتبال برود. این مدیر بعد از کنار رفتن محمود گودرزی از راس وزارت ورزش و جوانان تا امروز پیرامون جابه جایی های اخیر در راس ورزش کشور اظهارنظری نکرده است و حتی نزدیکان او نمی دانند برنامه قطعی اش برای آینده چیست؟

طاهری نشان داده که حاضر نیست تحت هر شرایطی در فوتبال ادامه دهد و همین مساله سبب شده که آینده کاری او در باشگاه بزرگ پایتخت در هاله ای از ابهام قرار بگیرد.

پس از روی کار آمدن مسعود سلطانی فر به عنوان وزیر ورزش و جوانان این شایعه که وی قصد ایجاد تغییرات در باشگاه را دارد به گوش می رسد اما حقیقت ماجرا این است که سلطانی فر برنامه ای برای تغییرات ندارد.

طاهری که به عنوان سرپرست حدود 2 سال باشگاه پرسپولیس را مدیریت کرده و اکنون این تیم در صدر جدول لیگ برتر شرایط خوبی را سپری می کند در این اندیشه است تا دست وزیر را برای آینده باشگاه باز بگذارد.

از سوی دیگربرخی اخبار حکایت از این دارند که طاهری برای باز گذاشتن دست وزیر و نشان دادن این موضوع که نمی خواهد تحت هر شرایطی در باشگاه بماند بزودی استعفا خواهد کرد.

البته تصمیم طاهری مبنی بر جدایی احتمالی مخالفان جدی دارد و باید دید ظرف روزهای آینده این مخالفت ها می تواند وی را از تصمیمش منصرف کند؟

همه این اتفاقات در شرایطی رخ داده که هواداران باشگاه پرسپولیس خواستار ادامه کار طاهری هستند و طی 10 روز اخیر بارها با رجوع به صفحه اینستاگرام حسن روحانی رییس جمهوری کشورمان خواستار این شدند که طاهری در راس باشگاه به کارش ادامه دهد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس احتمالا برای عزاداری اربعین راهی کربلای معلی می شود و باید منتظر بازگشت او ماند و دید سپس چه تصمیم مهمی را اتخاذ می کند.