به گزارش افکارنیوز،

مراسم جشن قهرمانی پرسپولیس در حالی برگزار شد که ناهماهنگی ها در مورد حضور افراد در سکوی قهرمانی به چشم می آمد. نقطه تلخ و تاریک جشن قهرمانی پرسپولیس که باعث ناراحتی برخی از بازیکنان شد غیبت هانی نوروزی در مراسم قهرمانی بود.

طبق برنامه قرار بود هانی نوروزی همراه با پدربزرگش در مراسم جشن قهرمانی پرسپولیس بعد از پایان بازی با پدیده شرکت کند اما مسئولان اجرایی اجازه حضور به وی در این مراسم ندادند.
هانی نوروزی در حالی نتوانست در مراسم جشن قهرمانی شرکت کند که افراد غیر مسئول، لیدرها و تماشاگران بدون هماهنگی در میان اعضای پرسپولیس در این مراسم حضور داشتند.
نکته قابل توجه این است که مسئولان پرسپولیس و سازمان لیگ برتر هر کدام تقصیر حضور نداشتن هانی نوروزی را در جشن قهرمانی به گردن یکدیگر می اندازند.
در حالی که مسئولان پرسپولیس عنوان کردند که هماهنگی ها برای حضور هانی نوروزی در جشن قهرمانی صورت گرفته است اما سرپرست سازمان لیگ برتر فوتبال نظر دیگری در این خصوص دارد.
بهاروند بیان کرد: ما در جریان دعوت خانواده نوروزی برای حضور در جشن نبودیم. روابط عمومی باشگاه پرسپولیس با ما هماهنگ نکرد چرا که طبق برنامه ای که باشگاه پرسپولیس و مجموعه ورزشی آزادی به ما اعلام کرد همه موضوعات را پیش بینی کردیم. ما فکر نمی کردیم پسر و خانواده نوروزی در ورزشگاه حضور دارند وگرنه خوشحال می شدیم که در خدمت آنها باشیم.
 گویا باشگاه پرسپولیس فراموش کرده بود نام هانی نوروزی را در لیست نفرات حاضر در مراسم اهدای جام قهرمانی قرار بدهد  و همین موضوع باعث شد که مسئولان اجرایی با ورود هانی به سکوی قهرمانی ممانعت کردند.
به هر حال هانی نوروزی که با هزاران امید و آرزو به ورزشگاه آزادی آمده بود تا با حضور در جشن قهرمانی پرسپولیس یاد و خاطره پدر خود را زنده نگه دارد اما با گریه ورزشگاه را ترک کرد.
اکنون این سوال پیش می آید که چه کسی پاسخگوی دل شکسته هانی نوروزی است و چرا هر کدام از مسئولان به جای یک عذرخواهی کوچک از خانواده نوروزی اهمال کاری خود را به گردن دیگری می اندازند.
ماجرای اجازه ندادن به هانی نوروزی برای شرکت در مراسم جشن قهرمانی چند روز دیگر به فراموشی سپری می شود اما تا مدتها این موضوع ذهن هانی را درگیر خواهد کرد که چرا نتوانسته در کنار اعضای تیم پرسپولیس جام را بالای سر  ببرد.