به گزارش افکارنیوز،

 تیم‌ملی ایران که صعودش به جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه قطعی شده بود، عصر دیروز در دیدار نهم خود در مقدماتی جام‌جهانی به مصاف کره‌جنوبی رفت. تیم ایران اگرچه در اواسط نیمه دوم این بازی ده نفره شد، اما باز هم رکورد نباختن به کره و سایر تیم‌ها و البته بسته نگه‌داشتن دروازه را حفظ کرد. کارلوس کی‌روش که بعد از این دیدار نیز بسیار خوشحال بود، صبح امروز در صفحه فیسبوک خودش پیامی را منتشر کرده است و دوباره به عدم حمایت از تیم ملی اشاره کرده است.

متن پیام را در ذیل می خوانید:

 

ما باید به عملکرد این تیم احترام بگذاریم، همه دنیا دید که این تیم بدون حمایت، امکانات و شرایط ایده آل به چه موفقیتی رسیده است. این در حالی است که در خانه این شناخت از طرف کسانی که باید این کار را انجام دهند وجود ندارد.

 

امیدوارم دنیا بتواند این قهرمانان را بشناسد زیرا آن ها تلاش می کنند،  کیفیت بالایی دارند و یک تیم واقعی هستند. آن ها قهرمانان بازی در سئول هستند، مخصوصا در نیمه دوم که 10 نفره شدیم آن ها سخت کار کردند و من به آن ها افتخارم می کنم.

 

ما در مقابل کره جنوبی یکی از ترکیب های جوان خود را به کار بردیم و دو بازیکن ما برای اولین بار در ترکیب تیم ملی حضور پیدا کردند. مقابل کره جنوبی در مقدماتی جام جهانی بازی کردیم اما این دیدار برای ما حکم آماده سازی برای جام جهانی را نیز داشت.

حالا برای حفظ رکورد شکست ناپذیری و گل نخوردن می جنگیم و برابر سوریه نیز با همین تفکر به میدان می رویم، همان طور که گفتم هنوز چیزی برای جشن گرفتن نداریم. 

 

پیام طعنه آمیز کی‌روش پس از بازی تیم‌ملی مقابل کره‌جنوبی! + عکس