به گزارش افکارنیوز،

بابازاده در خصوص اتفاقاتی که درنهایت منجر به تغییر کادر فنی شد به "ورزش سه" گفت: شرایط به گونه‌ای پیش رفت که تغییرات اجتناب‌ناپذیر بود. فضای باشگاه هم فضای حمایتی نبود، با اینکه مدیرعامل حامی سرمربی بود ولی از هفته سوم به بعد فشار زیادی روی تیم بود. بحث اولتیماتوم و تماس‌های بعضی از اعضای هیات مدیره با بازیکنان، استرس زیادی به تیم وارد کرده بود. وقتی از باشگاه این پیام رسید که اگر منصوریان بازی با ذوب‌آهن را نبرد، خودش می‌رود یعنی این آخرین فرصت بود. یعنی باشگاه تصمیم‌اش را گرفته بود که تغییر کادر فنی خدمت به تیم است. ما هم جزئی از خانواده استقلال هستیم و همیشه در خدمت تیم محبوب‌مان. ما این پیام را گرفتیم تا تیم از این وضعیت خارج شود.

او در مورد آینده استقلال گفت: استقلال بازیکنان خوبی دارد، متاسفانه در 7 هفته اول مصدومیت‌ها ضربه بزرگی به استقلال زد و حالا با رسیدن آنها تیم شرایط خوبی دارد. آقای شفر هم مربی بزرگی است و این استقلال می‌تواند قهرمان شود.

وی در قسمت دیگری از حرف‌هایش گفت: بحث انتخاب دستیاران هم حاشیه‌های زیادی ایجاد کرد. به اعتقاد من وقتی آقای شفر میک را به عنوان دستیار اول انتخاب کرد که اتفاقا مربی کاربلدی است، انتخاب دستیاران بعدی حساسیت زیادی را ایجاد کرد؛ در صورتیکه هم بیژن طاهری و هم سیروس دین محمدی از خانواده استقلال هستند و هر دو رزومه‌ای قوی دارند. آنها می‌توانستند به تیم کمک کنند.

بابازاده در خصوص اشکان نامداری که مربی دروازه‌بان های استقلال است گفت: اشکان هم از خانواده استقلال است و در یک سال گذشته در کنار ما بود. او هم با نوع تمرینات ما و هم با خصوصیات گلرهای استقلال آشنایی کامل پیدا کرده است. در ضمن خودش هم صاحب سبک خوبی در مربیگری می‌باشد.

وی در پایان حرف‌هایش گفت: از هواداران استقلال تشکر ویژه دارم و امیدوارم مثل همیشه از تیم حمایت کنند. آنها مطمئن باشند که این تیم در راهش موفق خواهد شد.