به گزارش افکارنیوز،

امروز یکی از روزنامه های ورزشی خبر از درگیری لفظی کاپیتان تراکتورسازی با ساغلام سرمربی ترکیه ای تراکتور در پایان دیدار با الغرافه قطر داده است. این موضوع حواشی زیادی ایجاد کرده و خیلی ها آن را به موضوع چند ماه قبل کیانی با عارف آغاسی ربط دادند. حالا اما کاپیتان تراکتورسازی توضیحاتی را در این باره ارائه کرده است.

کیانی در این باره اظهار داشت: مهدی کیانی را همه می شناسند. من همیشه و تحت هر شرایطی پشت تیمم بوده ام و با همه وجود از مربیانم حمایت کردم. ساغلام مربی بزرگ و خیلی خوبی است و همه ما بازیکنان خوشحالیم که این مربی به تراکتورسازی آمده. کارنامه ساغلام برای همه روشن است و برای برخی حاشیه سازان بابت انتشار چنین اخباری متاسف هستم.

وی ادامه داد: بعد از بازی با الغرافه همه ما ناراحت بودیم؛ من هم به عنوان کاپیتان تیم بیشتر از هر چیزی به عملکرد خودم و سایر بازیکنان اعتراض کردم. ما نباید طوری بازی کنیم که هواداران ناامید شوند و در جریان بازی هم اصلا نباید شکست می خوردیم. به همین خاطرمربی تیم بعد از بازی طبق روال همه مسابقات نکاتی را به همه بازیکنان گوشزد کرد و همه می دانند مهدی کیانی بازیکنی نیست که سرش را در جمع مقابل مربی بالا بیاورد و جواب مربی تیمش را بدهد.

کاپیتان تراکتورسازی همچنین گفت: مربی حق دارد انتقاد فنی از بازیکنانش داشته باشد و بازیکن هم باید طبق نظر مربی تیم بازی کند. من نمی دانم بعضی افراد دنبال چه هستند و از این حاشیه سازی ها چه هدفی را دنبال می کنند.

کیانی با انتقاد از برخی افراد گفت: من واقعا از اینکه یک موضوع کوچک و بی اهمیت را بزرگ و به حاشیه تبدیل کردند، دلخورم. صحبت فنی بازیکن و مربی در رختکن تیم نباید هرگز به بیرون درز کند، اما متاسفانه برای چندمین بار شاهد این اتفاقات هستیم.

وی در پایان اضافه کرد: بازهم از هواداران به خاطر نتیجه ای که به دست آمد، عذرخواهی می کنم. ما به دنبال این هستیم که نتایج را جبران کنیم. هواداران نگرانی نداشته باشند. ما با آرامش کامل کارمان را دنبال می کنیم و هیچ اختلافی هم در تیم ما وجود ندارد.