به گزارش افکارنیوز،

کاروان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز امروز شنبه برای بازی در هفته سوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا مقابل الجزیره امارات از تهران به دبی سفر کرد.

با وجود اینکه ویزای امید عالیشاه برای همراهی سرخپوشان در این دیدار صادر شده بود اما هافبک سرباز پرسپولیس به دلیل اخراج از سوی مدیریت باشگاه به دلیل حضور در برنامه زنده تلویزیونی به امارات سفر نکرد و در تهران ماند.

هافبک تراکتورسازی تبریز که برگه مربوط به کسر قانونی سربازی اش را به دلیل حضور پدر خود در جبهه به باشگاه تراکتورسازی ارائه کرده است برای گرفتن کارت پایان خدمت خود نیاز به تاییدیه این باشگاه دارد. برگه ای که هنوز مورد تایید مصطفی اجورلو مدیرعامل باشگاه تراکتور قرار نگرفته است. در صورتیکه عالیشاه نتواند برگه کسر خدمت خود را به تایید یگان محل خدمتش برساند باید تا مهر ۹۷ سرباز بماند و سپس بر اساس قرارداد خود با باشگاه پرسپولیس به این تیم بازگردد.

امید عالیشاه قرار است پس از بازگشت این تیم از امارات به دفتر باشگاه تراکتورسازی رفته و جلسه ای را در خصوص اتفاقات اخیر با مصطفی آجورلو برگزار کند.

باشگاه تراکتورسازی تبریز مدعی است هافبک سرباز این تیم بدون کسب اجازه از این باشگاه به عنوان کارشناس دربی هشتاد و ششم پایتخت به تلویزیون رفته است که خلاف قانون بوده و باید به آن رسیدکی شود.