به گزارش افکارنیوز،

 داریوش شجاعیان درباره اینکه تاکنون در پستهای مختلفی برای استقلال به میدان رفته است، گفت: در استقلال در پست های هافبک نفوذی، هافبک چپ و هافبک راست بازی کرده ام. قابلیت بازی در چند پست را دارم و هرجا که وینفرد شفر قابل بداند، بازی می کنم.

وی در خصوص احساسش بعد از پیشنهاد باشگاه استقلال به او، تصریح کرد: نیم فصل اولین دوره حضورم در لیگ برتر و در تیم گسترش فولاد بود که از استقلال پیشنهاد داشتم. به فراز کمالوند سرمربی تیم گفتم می خواهم به استقلال بروم و دلم می خواست به این تیم برسم. وقتی هم پیراهن استقلال را پوشیدم، احساسم قابل وصف نبود. همیشه آرزویم این بود که در ورزشگاه آزادی برای استقلال بازی کنم.

هافبک تیم استقلال تاکید کرد: من از کودکی استقلالی بودم. بعضی چیزها را نمی شود با پول عوض کرد.

شجاعیان درباره تجربه اش از حضور در دربی پایتخت هم گفت: قبل از دربی اول با خودم می گفتم دیدار با پرسپولیس هم یک مسابقه ای است که تمام می شود ولی بازیکنان تیم می گفتند دربی با تمام مسابقات فرق دارد. وقتی در دربی رفت این فصل شکست خوردیم، یک هفته‌ی مشکل را پشت سر گذاشتیم و حتی شبها درست نمی خوابیدیم! خوشبختانه در دربی برگشت پیروز شدیم و یک هفته راحت بودیم. بعد از دربی هم توانستیم مقابل العین عملکرد خوبی داشته باشیم. در مجموع، اسفند، ماه سنگینی بود که از آن سربلند بیرون آمدیم.

هافبک استقلال درباره دلایل ناکامی علیرضا منصوریان در این تیم هم یادآور شد: اول فصل بازی سختی با صنعت نفت داشتیم. همان موقع سه بازیکن اصلی ما را محروم کردند و همه چیز به هم ریخت. لیگ را با باخت شروع کردیم واسترس گرفتیم و رفته رفته این استرس بیشتر هم شد. فشارها به جایی رسید که منصوریان استعفا کرد ولی بعد از حضور وینفرد شفر، شوک مثبتی به استقلال وارد شد. مصدومان و محرومان هم رسیدند و همه چیز دست به دست هم داد تا هواداران خود را خوشحال کنیم.