به گزارش افکارنیوز،

به موازات تعطیلات نوروز، سریال «پایتخت ۵» از تلویزیون روی آنتن می‌رود و مخاطبان بسیار زیادی هم پیدا کرده است.

یکی از کاراکترهای اصلی پایتخت، بهتاش فریبا نام دارد. چهره‌ای همنام با «بهتاش فریبا» پیشکسوت استقلال که به زیبایی توسط بهرام افشاری بازی می‌شود. در همین راستا با فریبای اصلی تماس گرفتیم تا نظرش را در رابطه با استفاده از نام خودش در این سریال جویا شویم. آقا بهتاش حرف‌هایی زد که...

* برآیند استقلال در سال ۹۷ را چطور می‌بینید؟

با بازگشت مهره‌ها همه چیز رو به راه شده است. بازیکنان ابزار یک مربی هستند و وقتی نباشند، فرقی ندارد مورینیو و کاپلو باشند یا منصوریان و شفر. باید بازیکن داشته باشی تا بتوانی تاکتیک‌ها را پیاده کنی. به نظرم شاید در پایان فصل استقلال بتواند نایب‌قهرمانی فصل قبل را تکرار کند.

* و البته فینال جام حذفی هم هست.

با احترام به حریف فینالیست معتقدم استقلال قهرمان حذفی شده است. از همین حالا جام حذفی را برای استقلالی‌ها می‌دانم. البته این فصل تا رسیدن به فینال اصلاً کار دشواری پیش روی استقلال نبود. به نظرم حالا مدیران باشگاه باید یواش یواش به فکر تمدید قرارداد شفر باشند چون کارنامه‌اش موفق بوده و اشراف خوبی هم به تیم پیدا کرده است.

* بازی با الهلال در کویت هم بسیار مهم است.

اگر بازی امشب مقابل الریان (دیشب) را ببریم، شک نکنید که می‌توانیم الهلال را هم ببریم. دلم می‌خواهد استقلال همیشه موفق باشد. این تیم باید حالا روی لیگ قهرمانان تمرکز کند.

این روزها شاهد پخش سریال پایتخت هستیم، کاراکتری در این سریال همنام شما وجود دارد و عده‌ای می‌گویند محسن تنابنده به خاطر علاقه به استقلال و شخص شما، این اسم را در فیلمنامه گنجانده است.

من مدتی ایران نبودم و دهم فروردین برگشتم. وقتی آمدم، دیدم که قضیه بازتاب زیادی داشته است و حالا واقعاً نمی‌دانم چه واکنشی باید نشان بدهم.

* چطور؟

ببینید، وقتی بخش‌های قبلی پایتخت ساخته می‌شد، یک کاراکتری در آن وجود داشت به نام «بهبود فریبا» از قضا، یکی از برادران من، بهبود نام دارد. در آن مقطع با واسطه آقای کریم قربانی که خودش از جمله بازیگران خوب ماست، با من تماس گرفتند و من هم گفتم مشکلی وجود ندارد، حتی برادرم هم از آمریکا به من زنگ زد و برایش توضیح دادم ولی شرط عقل و شخصیت حکم می‌کرد که بابت استفاده از اسم خودم یک تماس با من می‌گرفتند که نگرفتند. واقعاً نمی‌دانم چه واکنشی‌ نشان بدهم. اسم و فامیل من خیلی خاص است و واقعاً نمی‌دانم چه کنم. نه می‌توانم بی‌تفاوت باشم و نه شکایت کرده‌ام ولی بیشتر از این ناراحتم که چرا قبلش با خودم هماهنگ نکردند. واقعاً از آقای تنابنده، آقای خشایار الوند و همین آقای افشاری که نامش در سریال بهتاش فریباست، توقع داشتم یک خبری به من می‌دادند. این ۳ نفر جملگی استقلالی هستند و حقش این بود که برای استفاده از نام من قبل از ساختن سریال تماس می‌گرفته و با خودم هماهنگ می‌کردند.