به گزارش افکارنیوز،
مسعود تابش در خصوص شرایط این روز‌های سپاهان، بحث جذب ستاره‌های پرسپولیس و استقلال در فصل نقل و انتقالات و ... صحبت‌های زیر را انجام داد:

*حسابی شهر را به هم ریختید.

چطور؟ مگر چه اتفاقی افتاده؟

*بحث جذب جبارف و مسلمان توسط سپاهان حسابی حاشیه‌ساز شده است. آیا واقعاً دنبال ستاره‌های پرسپولیس و استقلال هستید؟

بحث دست گذاشتن روی ستاره‌های پرسپولیس و استقلال نیست بحث این است که ما قطعاً می‌خواهیم تیم‌مان را برای فصل آینده تقویت کنیم و نقاط ضعفمان را برطرف کنیم. من به شخصه هیچ مذاکره مستقیمی با مسلمان و جبارف انجام ندادم، اما طبق قانون ۶ ماه پیش از پایان قرارداد یک بازیکن با یک باشگاه می‌شود با آن بازیکن مذاکره کرد.

*شما تأکید دارید که مذاکره مستقیمی با مسلمان و جبارف انجام ندادید، اما این امکان وجود دارد که از طرف باشگاه سپاهان با این دو بازیکن صحبتی شده باشد؟

در نهایت من باید برای جذب بازیکن، مذاکره مستقیم با آنها داشته باشم. طبیعی است که ما دنبال جذب بازیکن باشیم ما می‌توانیم ۶ بازیکن لیگ برتری و بازیکنان لیگ یک و خارجی هم جذب کنیم. ممکن است ما سه ستاره لیگ یک سه ستاره خارجی و سه ستاره لیگ برتر را بگیریم و ممکن است ۶ ستاره از لیگ برتر جذب کنیم. مگر طارمی و امید ابراهیمی از لیگ یک ستاره نشدند ما قرار است تیم خوبی ببیندیم.

*با این اوصاف کار مذاکره با بازیکنان را آغاز کردید؟

ما آنقدر حرفه‌ای هستیم که در کوران مسابقات لیگ و همچنین لیگ قهرمانان آسیا با بازیکنی صحبت نکنیم و جو تیم‌ها را به هم نریزیم.

*برنامه شما این است که فقط برای سپاهان ستاره بگیرید؟

ما باشگاه بزرگی هستیم که بیش از ۲ هزار و ۹۰۰ ورزشکار، مربی و پزشک در مجموعه ما کار می‌کنند. ما ۴۰ رشته ورزشی فعال داریم که در اکثر آنها یا قهرمانیم یا نایب قهرمان و فقط در فوتبال بزرگسالان امسال کمی اشکال داشتیم. قطعاً باشگاه به این بزرگی و تیم فوتبال به این بزرگی بازیکن بزرگ هم می‌خواهد.

*تکلیف بازیکنان جداشده سپاهان مشخص شده؟

ابراهیم‌زاده فعلاً نه لیست خروجی به ما داده و نه لیست ورودی. ما تیم خوبی داریم و فقط نتیجه نمی‌گیریم در کل سعی‌مان این است که برای فصل آینده استخوان‌بندی تیم را حفظ کنیم.

*در ۴ هفته مانده به ۸ پایان لیگ برتر سپاهان در منطقه سقوط قرار دارد، می‌توانید از این بحران به سلامت خارج شوید؟

ما شرایط ویژه‌ای داریم و بازیکنان هم باید ویژه رفتار کنند. ما به هیچ عنوان به فکر سقوط نیستیم بلکه به فکر قهرمانی سال بعد هستیم ضمن اینکه با تنظیم برنامه سه ساله دنبال قهرمانی آسیا هستیم.

*خیلی‌ها معتقدند با توجه به محرومیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس سپاهان و استقلال مدعیان اصلی قهرمانی فصل آینده هستند.

هدف همه ما کسب قهرمانی است و ما تمام تلاشمان را می‌کنیم که به این هدف برسیم.