به گزارش افکارنیوز،

سیدمجید حسینی که به همراه وحید امیری مصاحبه‌ای با مجله رسمی باشگاه ترابزون‌اسپور انجام داده است، در خصوص چالش‌هایی که در دوران حرفه‌ای‌اش داشته است، گفت: برای رسیدن به رویاهای‌تان کار سختی در پیش دارید. من از سن 10 سالگی مشغول به فوتبال هستم و زمانی که 13 ساله بودم، به تیم‌های پایه ایران دعوت شدم و خیلی زود همه چیز برایم عادی شد. بین سنین 16 تا 18 سالگی اما به لحاظ مالی تحت‌فشار بودم و در آن مقطع این هدف را برای خودم ترسیم کردم که فوتبالیست حرفه‌ای بشوم و سخت تلاش کردم. در حالت عادی از روزی 2 ساعت تمرین کردن کارم را آغاز کردم و به پنج ساعت تمرین در روز رسیدم. اینطور بود که به هدفم رسیدم و خانواده‌ام هم نقش بسزایی در این بین داشتند.

وی در خصوص تأثیر کارلوس کی‌روش بر روی تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: کی‌روش مربی بزرگی است. او ما را به خوبی برای بازی‌ها آماده می‌کند و انگیزه می‌دهد. دانش تاکتیکی کی‌روش در سطح بالایی است.  ما با کی‌روش به سطح خوبی رسیده‌ایم. همانطور که شما هم در جام جهانی دیدید، تیم ملی اکنون تبدیل به تیمی شده که به سختی گل می‌خورد. از آنجایی که کی‌روش در گذشته هدایت تیم‌های بزرگی را به عهده داشته، برای همین از هیچ تیمی نمی‌ترسد. او همین ویژگی نترس بودنش را به ما هم منتقل کرده است. به عنوان بازیکن هم ما نیز از هیچ تیمی نمی‌ترسیم. در جام جهانی هم اگر کمی شانس با ما یار بود، می‌توانستیم از گروه‌مان صعود کنیم.

مدافع 22 ساله تیم ملی کشورمان در مورد بازی مقابل کریستیانو رونالدو و مهار او در بازی دو تیم ایران و پرتغال در مرحله گروهی جام جهانی 2018 و کنترل فوق‌ستاره پرتغال یادآور شد: رونالدو بازیکنی خیلی خوب و یک سوپراستعداد است. در روز بازی با پرتغال من و هم‌تیمی‌هایم به لحاظ روحی و روانی صد درصد باانگیزه بودیم. می‌دانستیم که اگر یک لحظه فرصت به رونالدو بدهیم، چه عاقبت بدی در انتظارمان خواهد بود، برای همین به آن روش عمل کردیم. حضور در جام جهانی تجربه خوبی برای من بود و برای من خوب بود که مقابل چنین بازیکنان بزرگی بازی کردم. امیدوارم در ترابزون‌اسپور هم خوب بازی کنم و به تیم کمک کنم.

حسینی در خصوص پیوستنش به ترابزون‌اسپور هم گفت: آمدنم به این تیم را به فال نیک می‌گیرم. امیدوارم ترابزون‌اسپور هم از جذب من سود ببرد. هواداران ترابزون‌اسپور خیلی خوب هستند و نسبت به ما و تیم خیلی علاقه نشان می‌دهند. در کنار این خوشحالم که با وحید امیری در یک تیم هستم. هدفم ارائه بهترین عملکردم، کمک به تیم برای کسب موفقیت و رسیدن به عنوان قهرمانی است.

مدافع پیشین استقلال همچنین راجع به جو دربی تهران و تقابل آبی‌پوشان تهرانی با پرسپولیس گفت: بازی بین دو تیم استقلال و پرسپولیس باعث ایجاد هیجان زیادی می‌شود و از آن دست بازی‌هایی است که حتماً باید دید. به هنگام برگزاری بازی ورزشگاه مملو از 100 هزار تماشاگر می‌شود و نیمی از ورزشگاه قرمزپوش و نیمی دیگر آبی‌پوش می‌شود. وقتی بازی شروع می‌شود به خاطر صدای بلند تماشاگران حتی نمی‌توانید صدای بازیکن کناری‌تان را بشنوید. فکر می‌کنم اینجا در بازی‌ ترابزون‌اسپور مقابل تیم‌های استانبول هم شاهد چنین جوی باشیم.

 بازیکن ایرانی آبی‌وعنابی‌ها درباره اهدافش نیز خاطرنشان کرد: در حال حاضر اهداف کوتاه‌مدتی دارم که در رأس آنها کمک به ترابزون‌اسپور است و می‌خواهم بازیکنی قابل‌اعتماد برای کادرفنی و هواداران باشم. همچنین به دنبال این هستم که فصل آینده با ترابزون‌اسپور در اروپا به رقابت بپردازیم.

به گزارش تسنیم، تصویر وحید امیری و سیدمجید حسینی در حالی به روی جلد شماره جدید نشریه باشگاه ترابزون‌اسپور رفته که تیتر «ببرهای ایرانی» برای آنها در نظر گرفته شده است.