به گزارش افکارنیوز،

بیرانوند درباره پیشنهاداتش گفت: من فعلاً در بزرگ‌ترین باشگاه ایران بازی می‌کنم. پرسپولیس ۴ بازی دیگر تا پایان نیم‌فصل دارد و تمرکز همه بچه‌ها به این ۴ بازی است.

علیرضل بیرانوند ستاره فوتبال ایران در سال ۹۷ بود. او در جام جهانی درخشید و توانست پنالتی رونالدو را بگیرد و همچنین سوپر واکنش هایش در لیگ قهرمانان آسیا باعث شد تا پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا برود. او که بعد از جام جهانی از چند تیم اروپایی پیشنهاد داشت در پرسپولیس ماند تا در روزهای محرومیت، این تیم را تنها نگذارد. حال با نزدیک شدن به نیم فصل اول و باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس باز هم زمزمه لژیونر شدن بیرانوند به گوش می رسد.

علیرضا بیرانوند که سابقه عجیبی در کری خوانی دارد اینبار هم برای استقلالی ها کری خوانده و پرسپولیس را بزرگ‌ترین باشگاه ایران خواند.

* این ماجرای پیشنهاد لیورپول چیست که همه جا شنیده می‌شود؟

پیشنهاد لیورپول به من؟!

* بله، در فضای مجازی و این طرف و آن طرف شنیده می‌شود.

من فعلاً در بزرگ‌ترین باشگاه ایران بازی می‌کنم. پرسپولیس ۴ بازی دیگر تا پایان نیم‌فصل دارد و تمرکز همه بچه‌ها به این ۴ بازی است. شما چه کسی را سراغ دارید که دوست نداشته باشد در پرسپولیس بازی کند؟ من به بازی در این تیم افتخار می‌کنم و می‌خواهم تا روزی که هستم، بهترین عملکرد را داشته باشم. به چیز دیگری هم فکر نمی‌کنم.

* می‌دانم چقدر به یحیی گل‌محمدی علاقه‌مند هستی. او و تیمش پدیده مشهد در لیگ برتر یکه‌تازی می‌کنند. در این رابطه صحبتی نداری؟

آقایحیی که تاج سر ماست، ولی فراموش نکنید در همان هفته اول به پرسپولیس باخت!

* این شوخی بود یا یک نوع کری‌خوانی؟!

شوخی کردم! من هرگز برای آقایحیی که مربی‌ام بوده، کری نمی‌خوانم. ایشان تیم خوبی در مشهد ساخته که همه ایران حالا پدیده را تحسین می‌کنند.