به گزارش افکارنیوز،
طارمی در نیم‌فصل اول لیگ قطر نتوانست خواسته‌ها را برآورده کند. در همین حال شایعات جدی حکایت از بازگشت او به جمع قرمز‌ها دارد. برانکو پالس‌های مثبتی به مهدی فرستاده و در ظاهر همه چیز برای بازگشت او مهیاست، اما این وسط تکلیف یک چیز مشخص نشده است. باشگاه الغرافه حاضر نیست مفت و مجانی مهدی را بفروشد. آن‌ها پول قابل توجهی به این بازیکن پرداخت کرده‎‌اند و توقع دارند از فروش او پولی دربیاورند. منتهی وضعیت باشگاه پرسپولیس طوری نیست که بتواند مهدی را بخرد. الغرافه برای فروش قطعی این بازیکن پول قابل توجهی می‌خواهد.
راهی که به ذهن خود مهدی رسیده این است که به صورت قرضی به پرسپولیس بازگردد. منتهی باشگاه الغرافه حتی برای فروش قرضی طارمی هم پول می‌خواهد. هنوز این باشگاه به صورت رسمی قیمتی اعلام نکرده چراکه دو طرف در این زمینه مذاکرات جدی نداشته‌اند. طارمی پیش از اتمام رقابت‌های نیم‌فصل لیگ قطر به ایران بازگشت و قرار شده در ادامه مذاکرات لازم را با آن باشگاه انجام دهد.
احتمالاً قرمز‌ها پرداخت پول طارمی را بر عهده خود این بازیکن می دانند، چون او پولش را به طور کامل از این باشگاه قطری نگرفته است. در این صورت معادله ساده‌تر خواهد شد و پروسه انتقال مهدی به پرسپولیس برای آن‌ها آسان‌تر. در غیر این صورت پرسپولیس باید حتی بابت انتقال قرضی طارمی به باشگاه الغرافه رقمی پرداخت کند.