به گزارش افکارنیوز،

 بازیکنان حدود ۱۵ دقیقه پیش از شروع تمرین خود را از هتل العزیزیه به داخل زمین چمن رساندند.

آزمون در تمرین شرکت نکرد/ قلی زاده و جهانبخش اختصاصی تمرین کردند

پیش از شروع تمرین درحالیکه بسیاری از بازیکنان مشغول نصب GPS روی بدنشان بودند سامان قدوس، مرتضی پورعلی گنجی، پژمان منتظری و احسان حاج صفی با هم کری داغی راه انداخته بودند و توپ هر بازیکنی به خط محوطه عرضه محوطه جریمه می رسید او برنده بود. البته پس از لحظاتی بازیکنان دیگری هم به این جمع اضافه شدند.

کارلوس کی روش پس از ورود به زمین به عکاسی که در آن حضور داشت اعلام کرد از او و مهدی خراطی(مدیر اجرایی تیم ملی) عکس یادگاری بگیرد.

سردار آزمون به دلیل آسیب دیدگی اش در تمرین روز گذشته امروز با لباسی متفاوت از سایر بازیکنان به داخل زمین آمد و بدون اینکه در تمرینات شرکت کند روی نیمکت کنار زمین نشست. آزمون روی پای خود یخ گذاشته بود.

آزمون در تمرین شرکت نکرد/ قلی زاده و جهانبخش اختصاصی تمرین کردند

علی قلی زاده با پوشیدن پیراهن شماره ۲۴ کنار سایر بازیکنان تمرین می کرد.

پس از صحبت های کی روش دروازه بان های تیم ملی به گوشه ای از زمین رفته و زیرنظر الکساندر لوپز تمرینات اختصاصی انجام دادند.

بازیکنان هم در سه گروه به انجام دادن بازی آقا وسط و تمرینات کششی پرداختند.

کارلوس کی روش که با لباسی گرم به داخل زمین آمده بود پس از لحظاتی با توجه به دمای بالای هوای دوحه این لباس را از تن درآورد و با تی شرتی مشکی ادامه تمرینات را پیگیری کرد.

آزمون در تمرین شرکت نکرد/ قلی زاده و جهانبخش اختصاصی تمرین کردند

علی قلی زاده و علیرضا جهانبخش هم پس از صحبت های کی روش از سایر نفرات جدا شده و در کنار زمین به پاسکاری های ۲ به ۲ پرداختند.

در ادامه اوسیانو داکروز به بازیکنان کاورهای سبز و قرمز داد که مسعود شجاعی، اشکان دژاگه، کریم انصاری فرد، پژمان منتظری، اشکان دژاگه، وریا غفوری، رامین رضائیان، مهدی ترابی، روزبه چشمی نفرات قرمز پوش و مهدی طارمی، سامان قدوس، امید ابراهیمی، مجید حسینی، احمد نوراللهی، میلاد محمدی، وحید امیری، محمد حسین کنعانی زادگان و احسان حاج صفی هم نفرات سبزپوش بودند.

در ادامه گروه قرمز بازی آقا وسط را پیگیری کردند اما نفرات گروه سبز به گوشه ای از زمین رفته و زیر نظر کادرفنی تمرینات تاکتیکی انجام دادند.

آزمون در تمرین شرکت نکرد/ قلی زاده و جهانبخش اختصاصی تمرین کردند

پس از لحظانی کی روش به سمت بازیکنان تیم قرمز آمد و از آنها خواست با قرار گرفتن در نقاط مختلفی از زمین تدابیر تاکتیکی او را اجرا کنند.

در این بخش ابتدا باید رامین رضائیان با سرعت در پرتاب اوت بازیکنان تهاجمی را به حرکت می انداخت که تعلل او در این امر سبب شد کی روش سر رامین فریاد کشیده و از وریا غفوری هم بخواهد در این راه به هم پست خود کمک کند.

مانند روزهای قبل نیروهای امنیتی در اطراف زمین حضور داشتند تا افراد متفرقه نتوانند برای گرفتن عکس و فیلم به کنار زمین بیایند.

پس از لحظاتی نحوه تمرین در این بخش تعویض شد و کی روش از رامین و وریا درخواست کرد توپ را به مدافعان بسپارند تا آنها نفراتی چون انصاری فرد، ترابی، دژاگه و شجاعی را با پاس های خود تغذیه کنند. در گروه سبز هم چنین تمرینی انجام می شد.

نکته جالب اینجاست کی روش از دیه گو(مربی بدنساز)مانوئل لوپز(مدیر عملیاتی) میک مک درموت درخواست کرد وظیفه مهار مهاجمان تیم قرمز را برعهده بگیرند. در گروه سبز هم اوسیانو داکروز و سباستین هم چنین وظیفه ای داشتند.

آزمون در تمرین شرکت نکرد/ قلی زاده و جهانبخش اختصاصی تمرین کردند

زمین خوردن دیه گو در این بخش تمرین سبب شد بازیکنان و اعضای کادرفنی با دستور کی روش برای او دست بزنند.

علی قلی زاده و جهانبخش به دنبال گذشت ۴۵ دقیقه از شروع تمرین در کنار سردار آزمون نشسته و تمرین سایر نفرات را تماشا کردند.

تمرین امروز تیم ملی ساعت ۱۱:۳۵ دقیقه به اتمام رسید.

البته برخی بازیکنان مانند عابدزاده، قدوس، منتظری، حاج صفی، غفوری، امیری، حسینی، دژاگه، رضائیان و شجاعی لحظاتی در زمین باقی مانده و تنیس فوتبال بازی کردند.

پس از لحظاتی مسعود شجاعی و رامین رضاییان این جمع را رها کرده و پشت این نفرات مشغول پاسکاری شدند که این امر اعتراض پژمان منتظری را به همراه داشت و او به کاپیتان تیم ملی گفت: مسعود خان شما داور بازی ما هستی. می خواهی این بازی را رها کنی و به کار خودت برسی به ما هم بگو تا بازی را تعطیل کنیم.

آزمون در تمرین شرکت نکرد/ قلی زاده و جهانبخش اختصاصی تمرین کردند

پس از اتمام تمرین ملی پوشان علیرضا جهانبخش و علی قلی زاده به زمین تمرین مجاور رفته و تمرین به ترتیب زیر نظر سباستین و میکائیل موریرا تمرینات اختصاصی انجام دادند.