به گزارش افکارنیوز،

پس از شکایت ریزه‌اسپور از پرسپولیس و طارمی و محرومیت آنها، سرخ ها با باشگاه ترک مداکره کردند تا آنها از شکایت خود صرف نظر کنند. حسین قدوسی سردبیر پیشین روزنامه پیروزی در کانال تلگرامی خود مدعی شده که در این توافق نامه آمده مه ریزه اسپور غرامت نگیرد ولی پرسپولیس به آنها یک مهاجم بدهد. حالا باشگاه ترک می خواهد این توافق نامه را عملی کند و از پرسپولیسی ها علی علیپور را طلب کرده است. علیپور در لیگ هفدهم با 16 گل آقای گل لیگ برتر شد و همچنین در لیگ هجدهم هم 7 گل به ثمر رسانده است. 

حسین قدوسی سردبیر سابق روزنامه پیروزی در کانال خودش نوشته است:در حالی این ادعا از سوی باشگاه ترک مطرح شده  که طبق اطلاعیه منتشره از سوی باشگاه چنین بندی در توافق نامه نبوده. حال این بند جدید شایعه است یا واقعیت؟ منتطر شفاف سازی باشگاه و گرشاسبی می مانیم. با انتشار این خبر نگرانی دوباره در بین هواداران پرسپولیس ایجاد شده و باشگاه هم هنوز واکنشی در این مورد نشان نداده است.

حمید رضا گرشاسبی سرپرست وقت باشگاه پرسپولیس در سفر به ترکیه و در مذاکره با باشگاه ریزه اسپور و با تدابیر ویژه‌ای که اتخاذ شد به‌ منظور حل‌وفصل جریمه 789 هزار و 500 یورویی و تلاش برای رفع محرومیت پرسپولیس از پنجره نقل و انتقالات در نهایت موفق به اخذ توافقنامه‌ای در 6 بند شد

توافقنامه شش‌بندی بین دو باشگاه پرسپولیس و ریزه اسپور به‌شرح زیر است:

1 ــ علاوه بر عدم پیگیری از جرائم و محرومیت پرسپولیس در رفع آن نیز کمک نماید.

2 ــ در خصوص پرونده طرح‌شده در فیفا و .C.A.S نسبت به پرسپولیس و بازیکن مهدی طارمی رضایت کامل و بی‌قید و شرط خود را اعلام نماید.

3 ــ باشگاه پرسپولیس به‌منظور جبران بخشی از هزینه‌های دادگاه، مبلغ 50 هزار یورو را ظرف یک ماه به ریزه اسپور پرداخت نماید و ریزه اسپور هیچ‌گونه ادعایی مبنی بر غرامت موضوع رأی فیفا به‌مبلغ 789 هزار و 500 یورو از باشگاه پرسپولیس و بازیکن مهدی طارمی ندارد، ضمن آنکه با لحاظ توافق، رضایت بی‌قید و شرط خود را اعلام می‌نماید.

4 ــ این توافق با حسن نیت طرفین برای حل‌وفصل اختلاف‌ها تنظیم شده و ملاک رفع کامل اختلافات است و پرسپولیس می‌تواند این توافقنامه را جهت رفع جرائم و محرومیت به دادگاه حکمیت ورزش .C.A.S و فیفا ارائه نماید و ریزه اسپور حق هیچ‌گونه اعتراض و ادعایی نخواهد داشت.

5 ــ باشگاه پرسپولیس تضمین می‌نماید در آینده بابت هزینه‌های .C.A.S و سایر موارد مرتبط با این پرونده از باشگاه ریزه اسپور هیچ‌گونه ادعایی نخواهد داشت.

6 ــ این توافقنامه با رضایت کامل و قطعی طرفین تنظیم گردیده است.