به گزارش افکارنیوز،

 این تصمیم کی روش در فاصله 15 دقیقه به اتمام بازی در شرایطی اجرایی شد که آزمون دو گل به ثمر رسانده و با انرژی خوبی مشغول بازی بود اما کی روش که می خواست او را برای بازی بعدی حفظ کند تصمیم به تعویضش گرفت و کریم انصاری فرد را جانشینش کرد.


آزمون در این لحظه بعد از دیدن تابلوی تعویض اندکی زیرلب غرغر کرد و لحظه ای که دوربین روی صورتش فیکس شد، مشخص بود که از تعویضش ناراضی است. او حتی در زمانی که با کریم انصاری فرد دست داد تا زمین را ترک کند خطاب به یکی از اعضای کادرفنی تیم ملی اعتراض تندتری به زبان آورد. در همین بین کارلوس کی روش که علاقه خاصی به آزمون دارد به پشت این بازیکن زد و از او خواست که روی نیمکت برود و سر جای خود بنشیند.


کی روش همچنین با ملایمت سکوها را به سردار نشان داد که البته مشخص نبود منظور او از این کار چیست اما به نظر نمی رسید که این کار کی روش به منظور تهدید آزمون به سکونشینی باشد.


مجید جلالی در پایان مسابقه در شبکه سه اعلام کرد تعویض سردار تنها انتقادی است که می تواند از کی روش داشته باشد چراکه آزمون امروز بسیار با انگیزه و پرشور بازی می کرد و ادامه کارش در زمین می توانست منجر به کسب موقعیت های بیشتر و گلزنی به سود ایران بشود.