به گزارش افکارنیوز،

تیم ملی بوکس ایرانطبق برنامه ریزی‌های از قبل شده توسط فدراسیون بوکس و به دعوت فدراسیون بوکس مجارستان قرار بود که در تاریخ ۱۶ بهمن ماه راهی مجارستان شود. متاسفانه به دلیل کارشکنی سفارت مجارستان و ندادن روادید تیم ملی بوکس کشورمان با یک روز تاخیر راهی این کشور شد. قرار بر این شد که ایران با یک پرواز به وین و پس از آن به مجارستان سفر کند.

در طول مدت اقامت تیم ملی ایران در وین یکی از ملی پوشان ایرانی از تیم ملی بدون هیچ خبری از تیم جدا شده است و تاکنون از او خبری در دست نیست. همچنان هیچ اطلاعی از این بازیکن در دست نیست در این راستا حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: یکی از نفرات تیم ملی بوکس در وین از تیم ملی جدا شده است و دلیل آن همچنان نا معلوم است. این تیم سرپرست دارد و پس از آمدن به ایران مشخص می‌شود و اکنون من اطلاعات کاملی ندارم. همچنین نام این فرد را نمی‌دانم.

همچنین امید احمدی صفا در وزن ۵۲ کیلوگرم، رضا سلیمانی فر در وزن ۵۶ کیلوگرم، اشکان رضاییدر وزن ۶۰ کیلوگرم، مسلم مقصودی در وزن ۶۴ کیلوگرم، سجاد کاظم زاده در وزن ۶۹ کیلوگرم، شاهین موسوی در وزن ۷۵ کیلوگرم، مبین کهرزادهدر وزن ۸۱ کیلوگرم، طوفان شریفی در وزن ۹۱ کیلوگرم، ایمان رمضان پور در وزن +۹۱ کیلوگرم بازیکنان اعزامی به تورنمنت مجارستان بودند.

تا دو روز اول این رقابت رضا سلیمانی، اشکان رضایی، سجاد کاظم زاده، طوفان شریفی، مسلم مقصودی، شاهین موسوی بر روی رینگ رفته با حریفان خود به مبارزه پرداختند.