به گزارش افکارنیوز،

نوذر رودنیل درباره پنالتی تیم سپیدرود که در بازی با پرسپولیس اعلام شد گفت: به نظر من زرگر دراین صحنه اشتباه کرد چرا که خطای اول را بازیکن سپیدرود انجام داد. در آن صحنه بازیکن سپیدرود پیراهن شجاع خلیل‌زاده را کشید اما در لحظه‌ای که قصد چرخیدن داشت روی زمین افتاد و داور این صحنه را پنالتی گرفته که به اعتقاد من این پنالتی درست نبود. 

وی درباره صحنه پنالتی تیم پرسپولیس هم تصریح کرد: متاسفانه فیلم‌برداری جالب نبود و فقط با سه دوربین از بازی امروز تصویربرداری شد که این مساله کار را برای قضاوت ما سخت می‌کند در آن صحنه بازیکن شماره 69 سپیدرود دقیقا مقابل صحنه بود و ما نمی‌بینیم که پای ترابی زده شده یا نه اما زرگر در موقعیت خوبی بود و دید مناسبی داشت البته اکرمی هم که داور خط بود زاویه دید خوبی داشت. در این موارد که اختلاف نظر وجود دارد رای نهایی را داور وسط می‌دهد. باور کنید من نزدیک به 10 بار صحنه پنالتی را دیدم اما نمی‌توانم قاطعانه بگویم که در آن صحنه پنالتی شد یا نه هرچند زاویه دید او خوب بود و او با قاطعیت نقطه پنالتی را نشان داد. 

کارشناس داوری فوتبال کشورمان در ادامه تصریح کرد: گل دوم پرسپولیس آفساید نبودو کاملا در شرایط درستی به ثمر رسید اعتقاد من هر چهار گل به ثمر رسیده درست بودند و داور اخطارهای درستی هم داد هرچند که می‌توانست اخطارهای بیشتری هم بدهد. در دقیقه 91 هم ابتدا بلبلی روی سید جلال خطا کرد اما داور این صحنه را خطا نگرفت و به جای آن خطای کاپیتان پرسپولیس را اعلام کرد.