به گزارش افکارنیوز،

عبدالرضا موسوی در خصوص استعفای علی فتح‌الله‌زاده از هیأت مدیره این باشگاه اظهار داشت: از این موضوع اطلاع نداشتم و چند دقیقه‌ای است متوجه این خبر شده‌ام. اتفاقاً روز گذشته آقای فتح‌الله‌زاده گزارش سفر را می‌خواست و نمی‌دانم چرا چنین اتفاقی افتاده است. باید با او صحبت کنم.

اخبار ورزشی - وی در خصوص شایعاتی که پیرامون حضورش به عنوان مدیرعامل در باشگاه استقلال مطرح شده است گفت: چند بار در مورد حضورم در استقلال مصاحبه کردم و توضیحاتی را دادم چرا به این باشگاه آمدم. این مباحثی هم که مطرح می‌شود بازی رسانه‌ای خبرنگاران است. اگر می‌خواستم مدیرعامل شوم همان روز اول این موضوع را اعلام می‌کردم ولی به استقلال آمدم که به مملکتم خدمت کنم. 

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: خدا را صد هزار مرتبه شکر که از دو بازی آسیایی سربلند بیرون آمدیم و چند بار هم در این زمینه با وزیر ورزش صحبت کردم که استقلال باید به شرایطی برسد که نه به موسوی نیاز داشته باشد و نه به X و Y،  هدفی که من انتخاب کردم مقدس است و به دنبال شهرت، قدرت، پول و این مسائل نیستم. فکر می‌کنم آنهایی که من را می‌شناسند می‌دانند که کار و زندگی شخصی خودم را دارم و نیازی به پول و قدرت و این مسائل ندارم.

موسوی تصریح کرد: اگر یک درصد از من بخواهند که به استقلال کمک کنم شاید در آن پستی که شما گفتید هم این کار را انجام بدهم. هر جایی که به خاطر رضای خدا و خدمت به مملکت باشد آماده خدمت هستم. این چیز عجیبی نیست و بارها تأکید کردم وقتی دیدم استقلال مشکل دارد به خاطر دل خودم و رضای خدا و نوکری مردم ورود کردم.

وی یادآور شد: برای پرسپولیس هم اگر کاری از دستم بربیاید انجام می‌دهم شاید از این حرف من طرفداران استقلال ناراحت شوند اما نمی‌دانم چرا برخی از طرفداران حواس‌شان به یکدیگر نیست. ما دشمن هم نیستیم و فقط یک رقیب محسوب می‌شویم. فرض کنید دوست من پرسپولیسی باشد آیا باید دشمن او باشم؟ هر وقت استقلال و پرسپولیس قوی بودند نشاط به جامعه اضافه شده است. باز هم تأکید می‌کنم هدف من رضایت خدا است و اگر امکانش باشد در چارچوب قانون به کشورم خدمت خواهم کرد. الان هم در صنعت هواپیمایی و هتل مشغول کار هستم و اگر جای دیگری هم بخواهند این کار را انجام می‌دهم.

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال افزود: یک زمان پرسپولیسی‌ها از من خواستند برای سفر به قزاقستان یا ازبکستان به آنها کمک کنم که این کار را کردم، سال گذشته هم به باشگاه تراکتور کمک کردم، این یک فضای رقابتی و دوستانه است. ممکن است یک بار ما برنده شویم و یک بار آنها اما سعی من این است که انسانیت را به جامعه تزریق کنم.کلی از دوستانم پرسپولیسی هستند و با خیلی از بزرگان این باشگاه در ارتباط هستم اما سعی می‌کنم در جایی که خدمت می‌کنم نهایت تلاشم را انجام دهم و خدا را در نظر بگیرم.