به گزارش افکارنیوز،

عباس چمنیان در خصوص انتخاب دراگان اسکوچیچ  به عنوان سرمربی  تیم ملی فوتبال ایران، اظهار داشت: اسکوچیچ یک مربی  بین‌المللی و از مکتب فوتبال کرواسی است که مربیانی موفقی داشته است. تفاوت او با سایر مربیان خارجی مثل ویلموتس این است که فوتبال ایران را به خوبی می‌شناسد.

اخبار ورزشی- وی در خصوص راه پیش‌روی اسکوچیچ، تصریح کرد: امیدوارم او مثل ویلموتس زیر سایه کی‌روش نرود. شاید انتقاداتی در خصوص انتخاب اسکوچیچ مطرح باشد، ولی با توجه به مشکلات مالی و سایر معضلاتی که ما برای آوردن مربی خارجی داشتیم و تلاش‌های ناموفقی که برای آوردن علی دایی، امیر قلعه‌نویی ویحیی گل‌محمدی شد، او در دسترس‌ترین گزینه فعلی بود.

سرمربی سابق تیم فوتبال نوجوانان ایران در پایان پیرامون انتقاد‌هایی که در ارتباط با انتخاب اسکوچیچ می‌شود، خاطرنشان کرد: عملکرد او در فوتبال ایران قابل قبول بوده است و باید بدانیم که ما زمان زیادی هم برای انتخاب سرمربی نداشتیم. ما از دور برگشت مسابقات گروهی مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، ۱۲ امتیاز می‌خواهیم و در فروردین‌ هم در اولین بازی دور برگشت باید به مصاف هنگ‌کنگ برویم، نمی‌شد که بدون سرمربی بازی کنیم، بالاخره باید یک نفر انتخاب می‌شد.