به گزارش افکارنیوز،

سعید رمضانی   در خصوص دیدار  استقلال  و فولاد خوزستان اظهار داشت:شب قبل از بازی بعضی افراد پیام‌ها و کد‌هایی درباره داور بازی برای ما فرستادند مبنی بر اینکه در مسابقه اتفاقاتی خواهد افتاد، اما ما امیدوار بودیم که این اتفاقات رخ ندهد که متاسفانه دقیقا همان اتفاقات در زمین برای ما افتاد تا شک‌های ما نسبت به آن پیام‌ها تبدیل به بقین شود.

اخبار ورزشی- وی ادامه داد:یک زمانی است داور برای هر دو تیم سخت‌گیرانه عمل می‌کند در آن شرایط حرفی نمی‌توان زد، اما این سخت‌گیری‌ها فقط برای تیم ما اتفاق افتاد، بازیکنان فولاد خطا‌هایی به مراتب شدیدتر روی بازیکنان ما انجام دادند، اما داور هیچ عکس‌العملی نشان نمی‌داد.

رمضانی در خصوص اخراجی‌های این بازی عنوان کرد: بازیکن حریف خودش آویزان کریمی بود و علی می‌خواست خودش را جدا کند که داور مستقیما کارت قرمز داد و بلافاصله سرمربی ما را اخراج کرد تا شیرازه تیم ما بهم بریزد، عارف غلامی یک اعتراض ساده کرد به او هم کارت دوم را داد اخراجش کرد، شاید قانون درست می‌گوید، اما کنترل بازی چه می‌شود؟ نیمکت حریف هزار بار به داور اعتراض کرد، اما دریغ از اینکه داور یک‌بار به سمت آن‌ها برود.

وی ادامه داد: واقعا نمی‌دانیم جواب هواداران را چه بدهیم، یک تنه نمی‌توانیم جلوی همه بایستیم، زورمان نمیرسد، واقعا اگر قرار است این اتفاقات رخ دهد ما دیگر فوتبال بازی نکنیم و در خانه راحت بنشینیم بهتر است، حتی زمانی که تیم ما ۱۰ نفره بود داشتیم بازی می‌کردیم که یک بازیکن دیگر ما را هم اخراج کردند، هواداران بدانند ما از مراجع قانونی پیگیری خواهیم کرد البته تا جایی که زورمان برسد.

سرپرست تیم استقلال درباره عصبانیت مجیدی هم عنوان کرد: وقتی شب قبل از بازی آن پیام‌ها را دادند و در بازی همان اتفاقات می‌افتد حق دارد که عصبانی شود هر کس دیگر هم بود عصبانی می‌شد.