به گزارش افکارنیوز،

با وجود اینکه مسئولان باشگاه  پرسپولیس  بار‌ها اعلام کردند تا موعد مقرر، مطالبات برانکو را پرداخت می‌کنند تا این باشگاه با جرایم مانند بسته شدن پنجره نقل و انتقالات یا کسر امتیاز روبرو نشود، اما این احتمال هم وجود دارد که برنامه سرخپوشان به صورت کامل اجرا نشود. 

اخبار ورزشی- مسئولان و مدیران باشگاه پرسپولیس قرار است  امروز پرداختی برانکو را به بیش از ۵۰ درصد برسانند، اما این احتمال را می‌دهند که در تاریخ مقرر نتوانند مابقی مطالبات برانکو را پرداخت کنند و به این ترتیب پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس بسته می‌شود.

البته مدیران باشگاه پرسپولیس بیکار ننشستند و رایزنی‌های زیادی را برای جذب اسپانسر جدید انجام دادند تا پول و منابع ریالی تامین شود، اما تبدیل کردن این پول به ارز و واریز آن به حساب برانکو در عمان احتمالا کار زمان‌بری خواهد بود.

در همین خصوص عصر امروز مدیران باشگاه پرسپولیس جلسه نهایی را با دو اسپانسر احتمالی و جدید انجام می‌دهند تا بتوانند از آن‌ها پول نقد دریافت کنند و ارز مربوط به ماجرای برانکو تهیه شود، اما با این وجود، یکی از مواردی که مدیران و مسئولان باشگاه پرسپولیس کاملا خودشان را برای آن آماده کرده‌اند، بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی است.

این در شرایطی است که وکیل برانکو به باشگاه پرسپولیس چراغ سبز نشان داده، اما ممکن است که مسئولان باشگاه نتوانند سر موعد مقرر پول را به برانکو بدهند.

البته ممکن است با اختلاف یک تا دو هفته‌ای پول برانکو کاملا تسویه شود، اما ممکن است سر تاریخ اعلامی فیفا این اتفاق رخ ندهد و پنجره پرسپولیس به بسته شود.

به خاطر همین هم هست که بازیکنان جدید پرسپولیس سریعاً قراردادهای‌شان را با این باشگاه ثبت کردند تا در صورت بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس مشکلی از این جهت نداشته باشد.