به گزارش افکارنیوز،

کیانو ریوز بازیگر فیلم سینمایی جان ویک، در مراسم کنفرانس خبری E۳ در لس آنجلس که مربوط به بازی‌های ویدیوی است شرکت کرد و نقش جدیدش در یکی از پرطرفدارترین بازی‌ها به نام «سایبرپانک ۲۰۷۷» را تایید کرد، اما مشخص نیست که این بازیگر چه نقشی را بازی خواهد کرد. این بازی جدید‌ترین محصول کمپانی لهستانی سازنده بازی‌های ویدیویی به نام سی دی پراجکت رد است که به دلیل بازی ویدویی «جادوگر/The Witcher» به شهرت رسید.

سال گذشته این کمپانی، گیم پلی کوتاهی از این بازی را به صورت اختصاصی برای گروهی محدود منتشر کرد. این بازی سال‌ها در دست ساخت بود و در نهایت امسال تاریخ انتشار آن مشخص شد. این بازی در ۱۶ آوریل ۲۰۲۰ (۲۸ فروردین ۹۹) برای کنسول‌های بازی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس منتشر می‌شود.

کیانو ریوز با حضور در این برنامه به مخاطبان اعلام کرد که شما در این بازی می توانید نقش یک قانون شکن را بازی کنید که به افزایش شرارت در شهر می‌پردازد. احساسی که با راه رفتن در خیابان‌های آینده به شما القا می‌شود واقعا نفس گیر خواهد بود.

این بازی بر اساس کتابی که در سال ۱۹۸۸ به نام سایبرپانک ۲۰۲۰ نوشته و منتشر شده بود، ساخته شده است.

کیانو ریوز که به تازگی با موفقیت آخرین فیلمش به نام «جان ویک ۳» روبرو شده، قرار است در سری چهارم این فیلم سینمایی نیز به ایفای نقش بپردازد.