به گزارش افکارنیوز،
حجت‌الاسلام لطفی‌نیا رئیس مرکز صداوسیمای قم، درباره‌ شوخی کمدین این برنامه با پسر غلامعلی حدادعادل توضیح داد. (پیش‌ازاین خود فرزند حدادعادل بانام بردن از این «مسئول صداوسیمای قم»، به‌‌پخش این شوخی‌ها با خبر کرونا گرفتن‌اش و پیشنهاد ایجاد یک بیمارستان خصوصی به‌خاطر بیماری‌اش در این برنامه، انتقاد کرده بود)

اخبار چهره ها - تعطیل‌ شدن یا نشدن "پلاک16" و این حاشیه‌ها ما را بر آن داشت به‌سراغ حجت‌الاسلام محمد لطفی نیاسر رئیس مرکز صداوسیمای قم برویم و لحظاتی با او به گفت‌وگو بنشینیم.

رئیس مرکز صداوسیمای قم در این گفت‌وگو به این نکته اشاره کرد که این برنامه تعطیل نشده است؛ او در ادامه این گفت‌وگو تأکید کرد: شب گذشته " پلاک16 " روی آنتن رفته و از شنبه‌ تا چهارشنبه‌ها روی آنتن است. در برخی از مناسبت‌ها، ویژه‌برنامه جایگزین آن می‌شود.

حجت‌الاسلام لطفی نیاسر درباره حاشیه‌ای که برای این برنامه پیش آمد، گفت: بالاخره در شوخی که روی آنتن رفت ناخواسته اشتباه و زیاده‌روی صورت گرفت که دوستان ما در این برنامه راجع به این نحوه شوخی و طنز توضیح دادند و از زیاده‌روی‌ای که ناخواسته اتفاق افتاده بود عذرخواهی کردند و به کار خودشان ادامه می‌دهند.

رئیس مرکز صداوسیمای قم اضافه کرد: این برنامه تا پایان سال روی آنتن است؛ در صورتی که نیاز بود حتی برای نوروز هم این برنامه تدارکی خواهد داشت. شهاب‌الدین نیازمند از طنازان خیلی خوب و قابل توجه مردم قم است. پیش از این مجموعه "آقای نامزد" او را در فضای مجازی دیدیم که کار صداوسیمای قم بود.