به گزارش افکارنیوز،

فیلم سینمایی «راه برگشت» به کارگردانی «گاوین اوکانر» اکران بین المللی خود در سینما‌های جهان را از هفته گذشته آغاز کرده و در اولین هفته از اکران به فروش ناچیز هشت میلیون دلاری رسیده است. شیوع کرونا نه تنها این فیلم بلکه اکثر آثار هالیوود را با ورشکستگی روبرو کرده است. 

اخبار چهره ها - گاوین اوکانر کارگردان میانسال هالیوودی تاکنون آثار قابل ملاحظه ای را کارگردانی کرده و توانسته جوایزی را به خود اختصاص دهد. از فیلم‌هایش می‌توان خلسه دلپذیر، رها چون باد و جین اسلحه دارد و مبارز را نام برد.

 

https://moviemag.ir/images/phocagallery/9019/The_Way_Back/thumbs/phoca_thumb_l_4.jpg

در خلاصه داستان فیلم سینمایی « راه برگشت » آمده است: یک بازیکن سابق بسکتبال که الکل اعتیاد پیدا کرده، پیشنهادی برای هدایت یک تیم را برعهده می گیرد اما در این میان تنا راه برای موفقیت برگشت از اعتیاد و ترک آن است. 

بن افلک ، جانینا گاوانکار، هیز مک آرتور، داوانیچی، میشله واتکینز، ریچل کارپانی، مارلین فورته، اینکا کیوتو، متیو گلاو، گلت ترومن، لوکاس گیج، جرمی راتفورد و بی رایز از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم سینمایی «راه برگشت» به ایفای نقش پرداخته اند. 

«برد اینگلزبی» نگارش فیلمنامه راه برگشت را بر عهده داشته  و جنیفر تاد آن را تهیه کنندگی کرده است.

جنیفر تاد در ساخت فیلم‌هایی همچون قدرت آستین، اتاق بخار، بهترین و ممنتو نقش داشته‌است. جنیفر معمولاً در کنار خواهرش سوزان تاد به کار تهیه‌کنندگی فیلم می‌پردازد. وی در سال ۲۰۱۷ او به عنوان تهیه‌کننده هشتاد و نهمین دوره جوایز اسکار به همراه مایکل دلوکا تعیین شد.