به گزارش افکارنیوز،

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در جریان نود و پنجمین جلسه شورای شهر تهران و در تذکر پیش از دستور جلسه امروز اظهار کرد: مجوز انتشار اوراق مشارکت برای شهرداری در راستای تکمیل خط 6 و 7 صادر شده بود.

وی با اشاره به اینکه در دی ماه سال گذشته انتشار اوراق مشارکت در شورا تصویب شد افزود: متاسفانه به دلیل اتمام زمان از اوراق برای حل مشکلات استفاده نشده است. 700 میلیارد تومان در بانک شهر وجود دارد اما وصول نشده است و باید این پول برای خط 7 وصول شود و تنها 48 ساعت تا زمان اخذ این اعتبار باقی مانده است.

وی اظهار امیدواری کرد شهرداری تهران تا زمان باقی مانده برای تامین اوراق مشارکت اقدام لازم را انجام دهد.

به گزارش تسنیم، در ادامه جلسه امروز جریان بررسی طرح الزام شهرداری تهران به انتشار اطلاعات شهرداری تهران در دستور کار اعضای شورای شهر تهران قرار گرفت.

احمد مسجد جامعی عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در این باره گفت: شناسنامه‌دار شدن باغات اتفاقات خوبی است که از تخریب فضای سبز جلوگیری می‌کند ولی چه بهتر که به این مفاد بناهای تاریخی و میراثی نیز اضافه شود.

به گزارش تسنیم، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه 20 پیشنهاد برای این طرح به هیئت رئیسه شورای شهر تهران ارائه شده گفت: با توجه به کمبود زمان بنده پیشنهاد می‌کنم که طرح اشاره شده برای بررسی بیشتر به کمیسیون تخصصی ارجاع داده شود.

وی گفت: انتظار می‌رود که اعضای شورای شهر تهران در بررسی طرح‌ها در کمیسیون‌ها عنایت ویژه‌ای را داشته باشند.