به گزارش افکارنیوز،

برنی سندرز، سناتور دموکرات ایالت ورمونت که برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ هم نامزد شده است، روز گذشته (شنبه) اعلام کرد به نظرسنجی‌های انتخاباتی که می‌گویند دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آتی آمریکا شکست می‌خورد، اصلا اعتماد ندارد.

اخبار بین الملل- وی در این خصوص گفت: من می‌دانم که همه نظرسنجی‌ها می‌گویند ترامپ شکست می‌خورد. تعدادی از نظرسنجی‌ها را دیده ام که اعلام کردند من در ایالت‌های ویسکانسین، پنسیلوانیا و میشیگان از ترامپ محبوبیت بالاتری دارم. بگذارید به شما بگویم که دونالد ترامپ یک رقیب انتخاباتی سرسخت است.

سندرز در ادامه افزود: من فکر می‌کنم او (ترامپ) یک دروغگو است. او همه چیز می‌گوید و همه کار انجام می‌دهد.

نتایج تعدادی از نظرسنجی‌های اخیر حاکی از آن است که جو بایدن و برنی سندرز در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ دونالد ترامپ را شکست می‌دهند. حتی برخی دیگر از نظرسنجی‌ها هم پیش بینی کرده اند که الیزابت وارن، کامالا هریس و پت بودجج رئیس جمهور کنونی آمریکا را در انتخابات آتی شکست خواهند داد.

این درحالی است که تعدادی از نظرسنجی‌ها هم گفته اند که دونالد ترامپ در دور دوم انتخابات پیروز می‌شود. نظرسنجی سی ان ان که هفته گذشته منتشر شد، نشان داد بیشتر شرکت کنندگان آمریکایی معتقدند دونالد ترامپ در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ پیروز می‌شود.

برنی سندرز از جمله منتقدان سرسخت دونالد ترامپ و سیاست‌های اوست. وی پیشتر رئیس جمهور آمریکا را یک انسان نژادپرست و دروغگو خوانده بود.