به گزارش افکارنیوز،

مهدی پاشازاده درباره دیدار شکست استقلال مقابل نفت اظهار داشت:نفت از نظر روحی از استقلال عقب بود.این فرصت خوبی بود که استقلال داشت و می توانست سه امتیاز شیرین را کسب کند اما متاسفانه تیم از ابتدا رو به بازی مستقیم آورد.

وی ادامه داد:ما مشکلات استقلال را نمی دانیم اما متاسفانه این تیم خوب بازی نمی کند.من هیجانی در بازی استقلال نمی بینم.باید واقعیت را بیان کنم،من لذتی که در بازی پرسپولیس و بازی ذوب آهن می بینم،در تیم خودم استقلال نمی بینم.

پاشازاده خاطرنشان کرد:اینکه می گویند استقلال پس از کرار بازیساز ندارد،باید با هنر مربی جبران شود.کرار جاسم خوب بود اما به هر اندازه که خوب بود دو برابرش دردسر داشت.یک مربی موفق برای هر بازی،هر نیمه و هر 15 دقیقه باید برنامه داشته باشد.اگر بازیکنی در حین مسابقه اخراج شود باید برنامه داشت.فاصله دفاع استقلال تا حمله در بازی با نفت حدود 60 متر بود.

وی ادامه داد:استقلال پتانسیل بالایی دارد.کدام تیم هست که رحمتی دارد؟چه تیمی امید ابراهیمی و سجاد شهباززاده دارد؟به نظر من استقلال می تواند قهرمان شود و پتانسیل این موضوع را دارد.امیدوارم این اتفاق رخ بدهد.تماشاگران هم باید در این شرایط صبور باشند.وقتی پرسپولیسی ها این قدر به استادیوم می روند،طرفداران ما هم می توانند.واقعا سوالم از هواداران استقلال این است چرا مثل پرسپولیسی ها به استادیوم نمی روند؟