به گزارش افکارنیوز،

 در پی رای اعتماد نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی به وزرای پیشنهادی رئیس‌جمهور در وزارتخانه‌های "صنعت، معدن و تجارت"، " تعاون، کار و رفاه اجتماعی"، " راه و شهرسازی" و "امور اقتصادی و دارایی"، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیام‌های جداگانه‌ای این انتصاب‌ها را تبریک گفت.

سرلشکر باقری عشق و ارادت به اسلام، ولایت فقیه، انقلاب اسلامی، امام راحل، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و ملت ایران را سرمایه‌ای ارزشمند برای ایفای نقش در مسیر تحقق اهداف اسلام و خدمت به مردم توصیف کرد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در این پیام اظهار امیدواری کرد که وزرای محترم با اتخاذ تصمیمات راه‌گشا و برنامه‌ریزی مناسب برای گذر از این برهه زمانی و جنگ اقتصادی که هیئت حاکمه آمریکا و صهیونیست‌ها علیه جمهوری اسلامی آغاز کردند، گام برداشته و با بهره‌مندی از تجارب ارزنده و امعان نظر به چشم انداز 20 ساله و سیاست کلی نظام و اقتصاد مقاومتی، در مسیر عدالت و پیشرفت میهن اسلامی به توفیقات ارزنده‌ای دست یابد.

 گفتنی است ؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی پنجم آبان ماه سال جاری به آقایان رضا رحمانی، محمد اسلامی، محمد شریعتمداری و فرهاد دژپسند برای هدایت و سکانداری وزارتخانه‌های "صنعت، معدن و تجارت"، " تعاون، کار و رفاه اجتماعی"، " راه و شهرسازی" و "امور اقتصادی و دارایی"، رای اعتماد دادند.