به گزارش افکارنیوز،

حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 14 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با استناد به بند (11) ماده (22) آیین‌نامه داخلی مجلس گفت: ماده (29) قانون برنامه ششم توسعه در خصوص ضرورت آن که حقوق مدیران و مقامات در معرض دید مردم قرار داده شود، علیرغم گذشت یک سال و نه ماه از این قانون اجرایی نشده است.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در ادامه تذکر خود به موضوع توزیع سبد کالا اشاره کرد و افزود: چنین طرحی و اختصاص سبد کالا به مردم از پول بیت‌المال از نظر کلیات درست است اما برخی مسئولان توزیع آن را به گونه ای انجام می‌دهند که به جای خوش‌بینی و کمتر کردن مشکلات کشور، این سبد به کسانی که حقشان است، نمی‌رسد.

وی ادامه داد: کسی که شغل، بیمه و درآمدی ندارد مشمول دریافت سبد کالا نشده و به او می‌گویند که زیر پوشش کمیته امداد برود در حالی که این کار باعث می‌شود مددجویان کمیته امداد بیشتر شوند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی همچنین در تذکر خود گفت: قیمت‌هایی که همراه نرخ ارز افزایش یافته بود، علیرغم پایین آمدن قیمت دلار پایین نمی‌آید و مردم می‌پرسند مسئول کیست.