به گزارش افکارنیوز،

مهرشاد کاظمی رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران در نشست خبری مجازی خود با اصحاب رسانه در تشریح آخرین اقدام‌های انجام شده برای مقابله با شیوع کرونا گفت: برنامه ستاد گردشگری شهرداری تهران بر پایه فضای مجازی متمرکز شده است و برنامه ما از طریق تارنمای ستاد گردشگری ارائه می‌شود و در حال حاضر تور مجازی نزدیک به ۱۳ موزه را اخذ کردیم که شهروندان می‌توانند به شکل مجازی از موزه‌ها بازدید کنند.

اخبار فرهنگ و هنر - رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران افزود: اقدام دیگر سامانه جامع گردشگری تهران است که بخش نخست آن تا دو روز آنده رونمایی می‌شود که در بخش نخست ۳۵۰ خانه تاریخی تهران را معرف می‌کنیم و شرح کامل ۷۰ محل تاریخی را به شهروندان ارائه خواهیم داد.

کاظمی بیان کرد: اقدام دیگر این است که دفترچه‌های متعددی با محور گردشگری تهیه می‌شود که در ایام نوروز عرضه می‌شود و برای کودکان جنبه آموزشی دارد و برای هر کدام از برنامه‌های خود در حال پیش بینی جوایزی هستیم تا به شهروندان تقدیم کنیم.

او ادامه داد: مسابقه نقاشی از دیگر برنامه‌های ما برای دانش آموزان است که با محور اماکن دیدنی تهران برگزار می‌شود و در ادامه مجموع نقاشی‌های شهروندان را در قالب نمایشگاه عرضه خواهیم کرد.