به گزارش افکارنیوز،

  سریال طنز زیرخاکی که شب‌های مبارک رمضان البته به جز شب‌های قدر از شبکه یک سیما پخش می‎شود، تاکنون مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته و طرفدرانی پیدا کرده، اما در این میان نقدهایی نیز توسط مخاطبان به این سریال وارد شده است،که از جمله آنان، رفتار ناخوشایند پدر و مادر با فرزندشان "کاوه" است.

اخیرا یکی از کارگردانان تئاتر ، در این باره واکنش نشان داده و در صفحه اینستاگرامش نوشته است:

"بچه  بی‌گناه زیرخاکی

اخبار چهره ها - عادت ندارم و البته تخصص من هم نیست که سریال‌ها و مجموعه‌های صداو سیما را نقد کنم. اما رفتار ناخوشایند و البته ناهنجاری که والدین کودک مجموعه با او دارند در هیچ ژانر و فرهنگی قابل توجیه نیست.ظاهرا نویسنده و کارگردان و به تبع آن‌ها بازیگران، برای پررنگ‌تر کردن موقعیت ها ولحظات طنز، بدرفتاری و تشر زدن و برخورد تند و بازدارنده با کودک داستان را پیش گرفته‌اند اما به جای غلیظ‌تر کردن کمدی ماجرا، ذهن و روح بیننده را آزار می‌دهند و ناخودآگاهِ او را به موضع‌گیری علیه آزارگری و کودک آزاری وا می‌دارند و چنین امری کاملا طبیعی و براساس قواعد وجدان بشری است.
این مجموعه‌ طنز ماه رمضانی علی رغم همه محاسنی که به لحاظ ساخت و بازی‌های جذاب دارد می‌توانست این اشکال کوچک ولی بسیار مهم را نداشته باشد و شخصیت کودک و دنیای معصوم و ناب او را صرفا به خاطر خنده بیشتر تخریب نکند.

توضیح؛ کامنتها به خاطر نادان مسلکی برخی بی ادبان بسته است، شرمنده روی دنبال کننده های باادب و آداب دان."

.