به گزارش افکارنیوز،

دروازه بان سابق تیم ملی این روزها به دور از حاشیه فوتبال قرار دارد و تنها به تمرینات اختصاصی خود می پردازد. تا در فصل آینده در کسوت مربیگری بتواند دوباره در فوتبال ایران حضور پیدا کند. ابراهیم میرزاپور که به گفته خودش نتوانست در فوتبال ایران به حق خودش برسد.

در حال حاضر به چه کاری مشغول هستی؟

من بعد از اینکه فوتبال را کنار گذاشتم به سمت مربیگری رفتم و یک نیم فصل را هم در تیم پاس همدان به عنوان مربی دروازه بان ها مشغول به کار شدم که خیلی زود به همکاری خودم پایان دادم و در حال حاضر اختصاصی تمرین می کنم و امیدوارم که در فصل جدید بتوانم به عنوان مربی به فوتبال ایران باز گردم.

کمی زود فوتبالت را پایان ندادی؟

من می توانستم که چند سال دیگر فوتبال بازی کنم اما مصدومیت زانویم این اجازه را به من نداد و شب ها نمی توانستم از درد بخوابم و تصمیم گرفتم که فوتبال را کنار بگذارم.

در فوتبال ایران به حق خودت رسیدی؟

من سال ها در تیم ملی بازی کردم و توانستم در جام جهانی هم بازی کنم اما فکر می کنم که در فوتبال ایران نتوانستم به حق خودم برسم و مظلوم واقع شدم.

چرا فکر می کنی به  حق خودت نرسیدی؟

من برای فوتبالم خیلی زحمت کشیدم و همیشه همه به دنبال این بودند تا من را به نوعی نقد کنند و حتی زمانی که در تیم ملی هم بازی می کردم کسی نمی توانست من را به عنوان دروازه بان تیم ملی قبول کند و فقط برانکو  حامی من بود.

بعد از بازگشت برانکو به ایران به دیدن او رفتی؟

بله؛ چند بار به دیدن او رفتم و با او از خاطرات گذشته صحبت کردیم و خود برانکو هم به من گفت که در سال آینده من را نزد خودش می برد تا در کنار تیم بتوانم به او کمک کنم.

دروازه بانان پرسپولیس را چطور می بینی؟

سوشا دروازه بان بسیار خوبی است و اگر حاشیه هایش کمتر شود می تواند خیلی به پرسپولیس کمک کند اما لوبانف فکر می کنم از لحاظ بدنی اصلا آماده نیست و نمی دانم با چه ملاکی به عنوان دروازه بان اول تیم ملی ازبکستان بازی می کند و شاید اگر بدنش آماده باشد قضیه طوری دیگری باشد ولی در هر صورت فکر می کنم که سبک لوبانف مانند دانیال داوری است.