به گزارش افکارنیوز،

امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال درباره جذب چهار بازیکن در نقل و انتقالات نیم فصل گفت: ما در نقل و انتقالات نیم فصل بازیکنان جدیدی جذب کردیم. امید نورافکن، پاتوسی، ایسما و منشا چهار بازیکنی بودند که برای حضور پر قدرت در نیم فصل دوم و بازی‌های آسیایی با نظر سر مربی مان به جمع ما اضافه شدند. ما در نیم فصل اول تیم خوبی داشتیم، ولی الان تقویت شده ایم و امیدوارم بتوانیم با قدرت بیشتر در بازی‌های پیش روی ظاهر شویم و باعث خوشحالی و رضایت هوادارانمان شویم که همواره حامی تیم محبوب خود بوده و مالک اصلی باشگاه هستند.

وی افزود: این بازیکنان که به جمع استقلالی‌ها اضافه شده‌اند، هرکدام یک اتفاق خوب برای استقلال به شمار می‌روند و بازیکنان کاربلد و امتحان پس داده‌ای هستند. با این‌حال فکر می‌کنم اضافه شدن فرهاد مجیدی به عنوان مربی یک خبر خاص و ویژه برای استقلالی‌ها بود. بازیکن ارزنده‌ای که سال‌ها برای استقلال زحمت کشیده و گل‌های فراموش نشدنی‌ برای این تیم به ثمر رسانده است.

مدیرعامل استقلال اضافه کرد: او بالاترین مدرک مربی‌گری را از یوفا گرفته و می‌تواند به استقلال کمک کند. فرهاد می‌تواند سال‌ها منشا خیر و خدمات زیادی برای استقلال باشد. ضمن این که مربیگری خود را با شفر که سرمربی بزرگ، باتجربه و کارنامه داری است، شروع کرده و می‌تواند از تجربیات و دانش او استفاده کند. حضور فرهاد را به فال نیک می‌گیریم، او الان به خانه خودش برگشته و می‌تواند در آینده از مربیان صاحب نام فوتبال ایران شود.

امیرحسین فتحی در پایان درباره شرایط آبی‌های پایتخت افزود: استقلال به خوبی در تعطیلات تمرین کرد و خوشبختانه از شرایط مطلوبی بهره می بریم. بازیکنان خوب و کادر فنی باتجربه و پرتلاشی داریم و امیدوارم حضور قدرتمندانه‌ای در لیگ قهرمانان آسیا و نیم فصل دوم لیگ برتر داشته باشیم.