اخبار ورزشی- انتخاب سرمربی تیم ملی ایران بعد از ویلموتس با وسواس زیادی در حال انجام است و فدراسیون فوتبال می خواهد بهترین گزینه را برای نیمکت تیم ملی ایران انتخاب کنند.

به گزارش افکارنیوز، در این میان اخبار فراوانی وجود دارد که سه گزینه را برای انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شنیده می شود.

گزینه های سرمربیگری تیم ملی

گمانه زنی ها از سه نام علی دایی ، امیر قلعه نویی و یحیی گل محمدی به عنوان گزینه های سرمربیگری تیم ملی ایران نام می برند که پیش از این نیز گفته می شد برانکو ایوانکوویچ احتمالا سرمربی تیم ملی ایران شود.

علی دایی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شد

اما با توجه به طلب برانکو از پرسپولیسی ها و درخواست مبلغ قرارداد بالا از فدراسیون فوتبال و تخفیفی که گفته می شود برانکو به ایران نداد نشان می دهد برانکو از گزینه ها خارج شده است.

از سوی دیگر امیر قلعه نویی سرمربی فعلی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در حال حاضر در کورس قهرمانی در لیگ برتر قرار دارد و مسئولان سپاهان بعید است با جدایی وی موافقت کنند.

انتخاب علی دایی به عنوان سرمربی تیم ملی ایران

همچنین یحیی گل محمدی نیز هر چند مسئولان شهر خودرو اعلام کرده بودند که حاضرند وی سرمربی تیم ملی شود و حتی برخی کرشناسان وی را از نظر فنی تحسین می کنند اما شرایط علی دایی را ندارد.

بیشتر بخوانید:

مذاکره با علی دایی در هتل المپیک برای حضور در تیم ملی

علی دایی و امیر قلعه نویی گزینه های سرمربی گری تیم ملی

علی دایی سالها پیش به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بر روی نیمکت تیم ملی نشست و همچنین سابقه سرمربیگری پرسپولیس را در کارنامه کاری خود دارد.

علی دایی از سوی دیگر چهره ای شناخته شده برای اهالی فوتبال در سطح جهان است و عنوان بهترین گلزن جهان در بازی های ملی را یدک می کشد.

این در حالی است که علی دایی گفته می شود مذاکراتش را با فدراسیون فوتبال در هتل المپیک انجام داده و به نظر می رسد محتمل ترین گزینه برای نیمکت تیم ملی فوتبال ایران است.