جبار کوچکی نژاد نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار افکار نیوز با بیان اینکه دولت امسال هم بیش از حد نیاز برنج وارد کرد، افزود: در حالی که قیمت لوازم و خدمات کشاورزی چندین برابر شده اما قیمت برنج همچنان پائین است.

وی واردات بیش از حد برنج باعث شده تا برنج تولید داخل به قیمت واقعی خود نرسد، افزود: قیمت پائین برنج باعث نارضایتی کشاورزان شده و دولت توجهی به آن ندارد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس محور دوم سوال خود از این وزیر را بی توجهی به تولید محصولات ارگانیک و افزایش محصولات تراریخته ذکر کرد و افزود: متاسفانه وزارت جهاد کشاورزی توجهی به افزایش تولید محصولات ارگانیک ندارد و محصولات تراریخته در حال افزایش است.

کوچکی نژاد گفت: اینجانب در این زمینه ها از محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی سوال کردم که وی باید با حضور در مجلس پاسخگو باشد.

وی افزود: سوال اینجانب در دستور کار روز سه شنبه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس قرار دارد و وزیر باید با ضور در جلسه کمیسیون پاسخگو باشد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از استیضاح منصور غلامی وزیر علوم در مجلس خبر داد و گفت: استیضاح این وزیر از سوی برخی نمایندگان تهیه شده که امضاهای زیادی هم دارد.

کوچکی نژاد افزود: نمایندگان نسبت عملکرد وزیر علوم انتقاداتی دارند و در همین راستا طرح استیضاح وی را تهیه کردند.